Norm Fazlası Olmuşum, Sizde Kontrol Edin

Kodla Büyü

karinca_52

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Geçen haftaya kadar sıkıntı yoktu.. Şimdi kontanjan mebe baktım 14 saat dersle bende ilk defa norm fazlası olmuşum......

Şaka gibi :)

güler misin ,ağlar mısın.............

ilce normu dusmustur ve en az dersı olan okul sızındır gecmıs olsun ama sıkıntı yok alıskanlık yapıyor bellı sure sonra :)
sımdı norm fazlalıgım bıterse ne yaparım dıyorum o kadarkı alıstım bu duruma

artısıda var hocam her atamaya basvuruyorsunuz tabı hıcbır okula gıdemıyorum (koy okulları yazmadıgım ıcn)

Bölge Normu

18

Bölge Mevcut

18

Fazlalık nasıl oluyor arkadaş şaka gibi :lol: :lol:

Bu arada görev yaptığım yerde 2-3 ilköğretimin ve 3 lisenin bilgisayar öğretmeni yok

nasıl bölge normu hesaplama :mrgreen: :mrgreen:

ben de norm fazlasiyim. iki hafta itibariyle. simdi sormak istedigi soru su. esimle ayni okuldayiz. koy okulu. ben norm fazlasiyim. ve okulumdan da gitmek istemiyorum. ne yapmaliyim. 6 saat dersim var... :(

akrep026' Alıntı:
ben de norm fazlasiyim. iki hafta itibariyle. simdi sormak istedigi soru su. esimle ayni okuldayiz. koy okulu. ben norm fazlasiyim. ve okulumdan da gitmek istemiyorum. ne yapmaliyim. 6 saat dersim var... :(

hocam şuan için yapacak bir şey yok ....Beklicez bakalım .... Geçen sene norm fazlası olanlar istemedi okul , şuan hepsi okulda....

soyle hesaplanıyor okulda ders saatı toplamı bolunuyor norm sayısına buyuk ıhtımalle bos okullarda secmelı dersler nedenıyle norm gormıstır o okullardan bırıne sızın norm kaymıstır bızım ılcedede ılk baslarda ıkı norm vardı ve ıkı bt ogretmenı ama ıkımızde norm fazlasıydık bızım bulundugumuz okulların normu kaymıstı dıer okullara

sımdı norm bıre dustu seneye 0 olur heralde merkezde dersı secen okul yok cunku

hocam okulunuzdan memnun degılsenız norm fazlası atamalarında basvuru yapın gelebılır

hocam diğer okulları biliyorum birinde olsa olsa 6 saat , diğerlerinde de benzer ..... Liseler zaten malum söylemeye gerek yok.....

Bu hesaplama işini yanlış yapıyorlar sanırım....

meslek lisesinde görev yapan öğretmenlerin normunu ilkokul ve ortaokulda görev yapan öğretmenlerin normuyla beraber yapıyorlar sanırım....

yoksa ilkokul ve ortaokullarda en fazla 4-5 öğretmen var bölgede

karinca_52' Alıntı:
meslek lisesinde görev yapan öğretmenlerin normunu ilkokul ve ortaokulda görev yapan öğretmenlerin normuyla beraber yapıyorlar sanırım....

yoksa ilkokul ve ortaokullarda en fazla 4-5 öğretmen var bölgede

meslek liselerinde de aynı adla geçtiği için olabilir, bir de meslekçiler aynı normla ilköğretime gelebiliyorlar. Bu nedenle aynı hesaba dahil ediliyor olabilirler.

bu kullanıcı adı şifre nerden alınıyo hocam mebbis şifresi denedim tutmadı

agd85' Alıntı:
bu kullanıcı adı şifre nerden alınıyo hocam mebbis şifresi denedim tutmadı

sizin kullanıcı adınız ve şifreniz değil hocam..çalıştığınız okulun kurum kodu ve şifresi

Geri