Norm Fazlası Branşlara Resen Atama

Kodla Büyü

vikvik

Seçkin Üye
Seçkin Üye
3 yıldır aynı yazı çıkıyor ben hala aynı yerdeyim:))hatta şimdi baktım 3 yıldır norm fazlasıydım artık değilim bu hafta düzeltmişler :))

alideniz2000' Alıntı:
önümüzdeki günlerde norm fazlası öğretmenler için,
tercih hakkı tanınacak,
tercihlerine yerleştirilemeyen öğretmenler RESEN atanacak.

boş bir yazıya bel bağlayıp görevlendirme peşinde koşan arkadaşlara,
duyurulur.

bizim okuldaki giyimcilerde uzun yıllardır fazlaymış ancak ilde normu olan bir yer olmadığı için sanırım emekliliklerine kadar bu okulda kalırlar..

dava yolu var arkadaşlar şu yazıdan sonra bt sınıfı olan kimseyi kıpırdatamazlar

yakında norm olayı çözülür yazıda anlatılmış ikili öğretimlerde 2 kişi olabileceği hayırlı olsun hepimize

niye öle diyorsun hocam arkadaş çooook iyiniyetli son 24 saate baktım az önce sırf bizimle ilgili 5-6 tane son derece iç açıcı! başlıklar açmış

hocam sen çok sinir yapmışın. şekeri elinden alınan çocuk gibi. bende bilgisayar öğretmeni değilim 5 yıldır kesintili de olsa formatörlük yaptım aynı zamandada derslerime girdim. yerime bilgisayar öğretmeni gelirsede hiç sorun olmaz . önemli olan asıl alanım . alanımda iyi olduğumu düşünüyorum ders işlemekten zevk alıp bir yandanda bilgisayarlarla uğraşıyorum.
bilgisayar öğretmeni arkadaşlarımız gerçekten zor durumdalar . devlet memuru gibi değilde sığıntı gibiler. okulla idareciyle iyi olamyanı müdür seçmeli bilgisayar seçmedi hoop norm fazlasısın . kadro onların hakkı.
bilgisayar öğretmeni bir arkadaşım norm fazlası olduğu için tayin istemek zorunda kaldı. bir hafta sonra görüştüğümüzde gittiği okuldada norm fazlası olduğunu söyledi. o yüzden kadro onların hakkı .

mevzuata yakınım merak etmeyin yakında müdür yardımcısı olarak atanıcam:)bu yazının arkasından norm ile ilgili dzeltme gelecektir zaten akrabam olan ilçe mem müdürüde bilişimcileri diğer norm fazlalarından ayrı tuttuklarını bizim durumumuz netleşinceye kadar resen atama olmayacagını söylemişti yakın bir zamanda .bugünkü yazıdan sonra ne kadar doğru söylediğini anladım

okullara rehber öğretmen kadrosu gibi kadro verilip bilgisayar öğretmeni arkadaşların sıkıntıları son bulurum umarım.

Geri