Nisan Maaşı..

Kodla Büyü
bireysel emeklilik var,eş çalışıyor çocuk var, sendika var,ekmek var su var. 3/1 cash 1900

Maaşlarınız yattı mı arkadaşlar benimki yatmadı hala...Yeni konu açmak istemedim ama burda da okuyan yok galiba..

az önce baktım maaş yatmamış Ziraat te, şaka mı bu ? :cry:
e-bordro yapılmış

SHİFT+DEL' Alıntı:
mustafasangul' Alıntı:
SHİFT+DEL' Alıntı:
8/3 evli
eş çalışıyor
çocuk yok sendika yok.
bireysel emeklilik var.
1750 tl

ben 8/1 yim
eşim çalışıyor,
çocuk yok,
bireysel emeklilik var,
sendika var,
1721 TL
kademe bu kadar fark ettiriyormu, ben ettirmiyor biliyorum. bireysel emeklilik bodroya nasıl yansıyor. Sakıncası yoksa bodronu yollayabilirmisin benimkiyle karşılaştırma yapmak için

bireysel emeklilik nekadar hocam sizde.. ben 120 tl aylık. ordan bi farklılık olabilir ama yine okadar olmaz..
gönderiyorum bordroyu... sizde gönderin hocam karşılaştıralım...

ben 145 ödüyorum ayda, bodrom ekte
sanırım siz önce sözleşmeliydiniz sonradan mı kadroya geçtiniz, bodrolar farklı ama neye göre nasıl anlamadım.

Ekli dosyalar

• bodrom.jpg
    bodrom.jpg
    180.2 KB · Görüntüleme: 414
benimde ocaktan beri aynı... bordroları paylaşan arkadaşlara baktım.. kesintiler filan herkesde farklı.. sendika yok bende..

Ekli dosyalar

• ee.jpg
    ee.jpg
    179.9 KB · Görüntüleme: 445
Arkadaşlar nasıl oluyor anlamıyorum ben
7/1 evli, çocuk yok, sendika yok, eş çalışıyor
1670 lira

mustafasangul' Alıntı:
SHİFT+DEL' Alıntı:
mustafasangul' Alıntı:
SHİFT+DEL' Alıntı:
8/3 evli
eş çalışıyor
çocuk yok sendika yok.
bireysel emeklilik var.
1750 tl

ben 8/1 yim
eşim çalışıyor,
çocuk yok,
bireysel emeklilik var,
sendika var,
1721 TL
kademe bu kadar fark ettiriyormu, ben ettirmiyor biliyorum. bireysel emeklilik bodroya nasıl yansıyor. Sakıncası yoksa bodronu yollayabilirmisin benimkiyle karşılaştırma yapmak için

bireysel emeklilik nekadar hocam sizde.. ben 120 tl aylık. ordan bi farklılık olabilir ama yine okadar olmaz..
gönderiyorum bordroyu... sizde gönderin hocam karşılaştıralım...

ben 145 ödüyorum ayda, bodrom ekte
sanırım siz önce sözleşmeliydiniz sonradan mı kadroya geçtiniz, bodrolar farklı ama neye göre nasıl anlamadım.

Hocam bordroya bakınca herşey ortaya çıkıyor... bende teknik öğretmen tazminatı var.. Özel hizmet tazminatı yazan yere bakarsanız okadarlık bir fark var... ayrıca sizin maaş normalde bukadar değil, size bu ay sendika parası yatmış 45 tl. sizin maaş 1675 tl felan normalde...

7-1 eş çalışıyor sendika var bireysel emeklilik var 1786

Ekli dosyalar

• adsız.JPG
    adsız.JPG
    99.9 KB · Görüntüleme: 399
5/3 sendikalı
evli- eş çalışmıyor
1 çocuk bordroya bakmadım, sendika farkı falan yatmıştır
1913
"Allah Bereket Versin"

Geri