Nicolas Cage Gerilim Yüklü Filmi Mandy ile İzleyici Karşısına Geliyor

Kodla Büyü

Pctutkunu

Site Gezgini

Aksiyon filmleriyle sinema dünyasında yer etmiş Hollywood’un usta aktörlerinden Nicolas Cage, bu sefer tüyler ürpertecek bir gerilim filmi ile karşımıza geliyor. Filmin ilk fragmanından gelen görüntüler bizlere yüksek dozda aksiyon ve gerilim vadediyor.

Panos Cosmatos’un yönetmen koltuğunda oturduğu Mandy filmininbaşrollerinde usta aktör Nicolas Cage’e, Birdman’dan hatırlayacağımız Andrea Riseborough ve Vikings’te Kral Ecbert rolünde yer alan Linus Roache yer alıyor. Gerilim yüklü filmde 1983 yılında vahşi doğanın içerisinde Red Miller’ın doğaüstü olayların içerisindeki dehşet verici hikayesine tanık olacaksınız.

Korku ve aksiyon temalı filmleri sevenler için Mandy, fragmanından anlaşıldığı kadarıyla fazlasıyla doyurucu olacağa benziyor. Film 14 Eylül 2018’de ABD’de izleyiciyle buluşacak. Mandy’nin ülkemizde de beyazperdede yerini alması bekleniyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Dün fragmana baktım ve bir hayli ilgi çekici buldum. İzleme listeme aldım hemen...

Oyunculuğu güzel tıpkı keanu reeves gibi. Fakat ikiside neredeyse tüm filmlerinde kurtarıcı v.s gibi hristiyan propagandası yada subliminal mesajlar veriyor.

Geri