Network CCNA-2 (Switching, Routing & Wireless) Eğitici Eğitimi Kursu Ön Değerlendirme Sınavı

Kodla Büyü
Network CCNA-2 (Switching, Routing & Wireless) Eğitici Eğitimi Kursu Ön Değerlendirme Sınavı'na giren oldu mu? Ben ilk kez ön sınavı olan bir hizmetiçi eğitime denk geldim. Düşüncelerinizi merak ediyorum.

girdim ve yetiştiremedim. paket tracer son sürümü yüklenmesi gerekti. Bende güncel zannetim ama değilmiş. Dolayısıyla programı kuracam derken zamanı yetiştiremedim.

Çok zor geldi sınav, unutmuşum terimleri. Yazın ccna1 kursunun peşine yapsalardı daha iyi hatırlardık.

Banada zor geldi. Birde açıklama eksik olunca ben telden girdim. Paket tracer uygulamalarını hiç yapamadım

Sorular İngilizce formatında olunca farklı, Türkçeye çevir dediğimizde farklı oluyordu. Çok ilginçti.

Ben de süre sıkıntısı yaşadım, sorular zordu. Bu yine canlı sınav değildi. Python eğitici eğitimlerinden birinde sınavda kamera açtırmışlardı.

Notlar nasıl? Paket tracerı bende güncel sanıyordum. Packet tracer sorularından birini yanlış yaptım. Sizdr durumlar nasıl

72 aldım ben de, Haziran-Temmuz'daki CCNA1'in final sınavından 96 aldıktan sonra moral bozdu bu sınav
Ama CCNA'in olayı bu zaten, Cisco'nun Python, siber güvenlik, nesnelerin interneti eğitimleri gibi basit değil dersleri ve sınavları.

Bugün baktığımda 1048 başvuru vardı toplam, 350 kişi alacakları yazıyor mebbisde.

Sene başında açılan CCNA kursunun devamında Gökhan hocanın ekstra bir sınavı ve uygulaması ile Netacad üzerinde eğitmenlik hakkı(cisco instructor) elde edebilmiştik. bu kurs o pozisyon için mi acaba? Cisco'nun böyle bir kursu(CCNA-2) yok normalde

Habibe Açık'tan gelen e-postada şu bilgiler vardı hocam:

Sevgili CCNA hocalarımız,

MEB OYGM – Cisco işbirliği ile yapılan Akıllı Teknolojiler Projemizde CCNA Eğitici eğitimi 26.10.2020 tarihinde başlayacaktır.

...
Eğitim CCNA 7.0 müfredat üzerinden son 2 modülü kapsayacak ve eğitmen eğitimi olarak verilecektir.

Son düzenleme:
benim onaylandı arkadaşlar i yazıyorsa işlemde demek onaylanmış demek hayırlı olsun herkese

Geri