netten evliliğe onay verirmisiniz?

Kodla Büyü
Ha netten tanışmışsın ha bir arkadaş tanıştırmış yada bir komşu önermiş ne farkeder ki? Yüzyüze konuşup anlaştıktan sonra.

yok ben evlenmicemde sadece merak ettim bende karşı değilim nettede tanışıbilirsin dışardada tabiki

bugün netten seni bulan yarın ilk hatanda başkasını bulur
(neti tamamen arkadaş bulmak için kullanan birisi için söylüyorum)

ama bende şöyle düşünüyorum ben bu kişiyle dışardada tanışabilirim dimi tesadüf nette tanıştık oda arıyo bende :)

ana sınıfçı olaydınız hocam çok talep var anasınıfçılara bilişimcilere yok talep ordan bile kaybediyoz ne kaderimiz varmış :puhaha:

ben erkeğim hocam anasınıfı bozar:DDDD valla benim mantığımda nette değil marsta tanışsak bile sevdikten sonra kabul ederim:D

crazyman hocam sen niyeti bozmuşsun anlaşılan o yüzden sormana gerek yok :) ama birbirinize iyi zaman verin veiyice tanımaya çalışın neden olmasın ki netten neler olmuyor ki evin bütün işlerini yapıyorsun da hanım efendiyi neden bulamayasın ki ...

ysahin hocam burdan açık seçik bağırıyorum kahrolsun başlik parasi ben kari istirem :puhaha:

çok ortada bir durum.. nette tanışıp evlenmek mantıksız görünsede tesadüfü tanışmakla aynı gibi.. ama evlendikten sonra özellikle aşk bittiğnde bu iş yüzünden çok kavga olur yani evlilik ve ilişki sağlam temeller üzerine oolmaz başka boşanan yokmu oda var :!: ama niye boşanılsınki kimse boşanmak için evlenmez amma nette tanışıp evlenenlerde bu oran yüksek olurmuş gibime geliyor tabi bu benim yorumum...

bence uzak kalınmallı, aynı eve giridğinzde evlendiğinizde aklınıza gelmicekmi ya başka biri ile şu an nette görüşüyorsa diye.. ben biraz güven problemi yaşarım, güven olayı tam anlamı ile olamaz diye düşünüyorum.. zaten öyle şıppanadak güvenen biri değilimdir...:)) yani bana ters

benim bayan bir arkadaşım netten buldu birini, tanıştı, nikah yapıldı daha düğün olmadan ayrıldılar. herkesin böyle olacak diye söylemiyorum ama dikkat etmenizde fayda var... Allah herkese hayırlısını nasip etsin...

eskiden bana çok yanlış gibi gelirdi fakat çok yakın çevremde facebook üzerinden tanışıp evlenen biri olunca demek olabiyormuş dedim..

belki 40 a yakın kızla görüstüm evlilik olmadı herşeyin hayırlısı olsunda neden insanın istediği olmuyor ona anlam veremedim bir türlü

bilişim teknolojileri öğretmeni için kesinlikle olmaz.

akşam bilgisayarın başında çalışamazsın. eşin seni durmadan nette birisi ile görüşüyor diye düşünür durur...

ya mesleği bırakmak zorunda kalırsın ya eşini benden söylemesi :)

git etrafından eşinden dostundan tavsiye edilen birisini bul sende eşinde rahatça bilgisayar kullan :) değilse 3-5 yıla kadar wifi özelliği yada internet baglantısı kurulamayan cep telefonu bile kalmayacak piyasada cep telefonuna da elveda demek zorunda kalırsın vesselam...

karşındaki kişi ile uyumu yakaladıysan seviyorsan güveniyorsan ve birbirinize karşıda saygıda olduktan sonra tanıştığınız mekan tanıştıranlar zaman mekan hiç önemli dil bence...görüş karar senin :alkis:

Hacker' Alıntı:

akşam bilgisayarın başında çalışamazsın. eşin seni durmadan nette birisi ile görüşüyor diye düşünür durur...

git etrafından eşinden dostundan tavsiye edilen birisini bul sende eşinde rahatça bilgisayar kullan :) değilse 3-5 yıla kadar wifi özelliği yada internet baglantısı kurulamayan cep telefonu bile kalmayacak piyasada cep telefonuna da elveda demek zorunda kalırsın vesselam...

benim eşim öyle yapmıyor ön yargılı olmamak lazım. kısmet işi bu işler. kimi sokakta bulur kısmetini, kimi eş dost aracılığıyla, kimi de internette. ben hiç birşeyin tesadüf olmadığına inananlardanım.

crazyman' Alıntı:
ben erkeğim hocam anasınıfı bozar:DDDD valla benim mantığımda nette değil marsta tanışsak bile sevdikten sonra kabul ederim:D

keşke ben de erkek olaydım hocam hem bayan hem anasınıfçı olmamak zor baya hele benim okulda :puhaha: inşallah olur hocam

Hacker' Alıntı:

ama şunu söylemek istiyorum insanoğlu neden bu kadar olumsuz düşünüyor niye kimsenin kimseye güveni yok gerçi bu zamanda şartlar bunu elveriyor ama gerçekten güven konusu çok kötü durumda mesela ben bi kızla evlenme aşamasına gelmiştim aramız bozuldu bana tartışırken içinde olan herşeyi söyledi ben bu kızla tartışma yaşamasaydım o içindekileri bana söylemeyecekti ya çok üzülüyorum gerçekten

caya' Alıntı:
crazyman' Alıntı:

keşke ben de erkek olaydım hocam hem bayan hem anasınıfçı olmamak zor baya hele benim okulda :puhaha: inşallah olur hocam
hocam okulu söyle direk tayin istiyorum :D

Geri