netsupprot

Kodla Büyü

mursidem

Site Gezgini
arkadaşlar daha önce bu programla ilgili bi başlık açıldı ancak ben şu konuda bilgi almak istiyorum
öğretmen pc sine tutor
öğrenci pc student olarak kurdum programı
sonrasında bazı test gibi ayarlar yapmam gerekiyor öğrenci pc sini görebilmek için araştırma yaptım ama bişey bulamadım sizden ricam bu programı kısa öz bi şekilde kurduktan sonra neler yapmamız gerektiğini anlatabilmeniz
emeğiniz için şimdiden teşekkür ederim pc ler sizin anlatımınızı belkemekte lütfen acil yardım istiyorum sizden
selametle....

merhaba, ben bu programı yaklasık 2 senedir kullanıyorum ve defalarca kurdum ama dediğiniz gibi bir test ayarı filan yapmadım. ben netsupport school 8.1 kullanıyorum. bunu herhangi bir yerden bulun

http://www.niluferhatun.k12.tr/netsuppo ... mbrace.zip

bu adresten sifre programını indirin. calıstırıp kac bilgisayar için kullanacaksanın "cilent" bolumune o sayıyı yazıp sifre uretin ve kurarken gerekli bolumlere onları yazın. ben bu sekilde kullanıyorum ve hic bir sorun yaşamıyorum. umarım isinize yarar.

mursidem' Alıntı:
arkadaşlar daha önce bu programla ilgili bi başlık açıldı ancak ben şu konuda bilgi almak istiyorum
öğretmen pc sine tutor
öğrenci pc student olarak kurdum programı
sonrasında bazı test gibi ayarlar yapmam gerekiyor öğrenci pc sini görebilmek için araştırma yaptım ama bişey bulamadım sizden ricam bu programı kısa öz bi şekilde kurduktan sonra neler yapmamız gerektiğini anlatabilmeniz
emeğiniz için şimdiden teşekkür ederim pc ler sizin anlatımınızı belkemekte lütfen acil yardım istiyorum sizden
selametle....

hocam bende bahsettiğiniz programı indirip kurdum. öğretmen pc-tutor, öğrenci pc-student olarak
sonrasında test ayarı falan yok ben böyle bişey yapmadım
2 bilgisayar haricinde diğer bilgisayarları öğretmen pc'den görebiliyordum
o iki bilgisayarında güvenlik duvarları açıktı onları kapattım artık onlarıda görebiliyor ve kontrol edebiliyorum

forumda araştırın daha geniş bilgilerde bulabilirsiniz
şimdilik iyi çalışmalar

evet hocam güvenlik duvarlarını kapaytn
birde ağ bağlantılarınızda sorun olabilir onuda bir kontrol eedin derim .kolay gelsin

Geri