Netsupportta file transfer sorunu...

Kodla Büyü

goksirine

Aktif Üye
Arkadaşlar Netsupport 10.7 kullanıyorum. önceleri hiçbir sorun yokken simdilerde file transfer yapamıyorum. Dosya göndermeye çalıştığımda
Error 5: Unable to copy file Erişim engellendi diye bir hatayla karşılaşıyorum. Her bilgisayar için aynı hatayı veriyor. File distribution yaptığımda sıkıntı yok dosyayı gönderiyor. ama ben tek bir bilgisayara göndermek istiyorum olmuyor. kaldırıp yeniden kurdum ama yine değişen bişey yok.
daha önce karşılaşan varmı acaba böyle bir durumla.
Ne yapmam lazım..?

windows 8 ise yonetici izinleri ile ilgili hassasiyet var. ayni sey cogu uygulamada da yapiyor. sag tiklayip yonetici olarak calistiri deneyiniz.

Aynı sorun bende de var. pc yi görebiliyorum fakat erişim hatası veriyor.dosya gönderemiyorum. güvenlik duvarını kapattım. win7 kullanıyorum.

Dosya aktarırken aktaracağınız bilgisayarda nereye aktaracağınızı seçin. Örneğin masaüstüne aktaracaksanız desktop u ya da türkçe kullanıyorsanuz masaüstünü seçin. Sol alttaki menüden.

hedefi masaüstü seçiyorsanız birde c sürücüsü seçin. bazen bende de masa üstüne gönderiyorum bazı makinelere gitmiyor hata veriyor. c'ye direk gönderiyorum gidiyor.

Geri