NetSupport

Kodla Büyü
Sınıfımda hem kablolu hemde kablosuz bağlantılı bilgisayarlar var. Hepsine aynı anda nasıl bağlanabilirim bilen var mı acaba. Şuan benim bilgisayarım sadece kablo ile bağlananları görüyor. Bu sorunu çözemezsem kablosuzlara da kablo çekmek zorunda kalacağım. Yardımcı olur musunuz

Sınıfımda hem kablolu hemde kablosuz bağlantılı bilgisayarlar var. Hepsine aynı anda nasıl bağlanabilirim bilen var mı acaba. Şuan benim bilgisayarım sadece kablo ile bağlananları görüyor. Bu sorunu çözemezsem kablosuzlara da kablo çekmek zorunda kalacağım. Yardımcı olur musunuz
Siz de dahil ya hepsi kablosuz ya da hepsi kablolu olması lazım hocam. Benim tavsiyem kablolu bağlantı olur bu noktada ki ben de öyle kullanıyorum

Arkadaşlar bugün 14.00.04 sürümünü denedim. Bildiğiniz tüm netsupportları unutun. Çok stabil ve tam işlevsel. 15 istemci ile denedim. Hiçbiri ne bir kısıtlamadan kaçabildi ne de kopma donma oldu. 9999 istemci lisansı da var. Birazdan paylaşıyorum. Win 11 kullananlar için de en güncel sürüm olarak iyi olacaktır.

Hocam win 11’e hangisi uyumlu?
11.41 çalışmadı maalesef.

Buyrun hocalarım. Güncel versiyon olması hasebiyle program ingilizce ama bence buna takılmak yersiz. 5 dakikada çözülür. Ben Türkçe yaması için çalışma yapacağım. Bitince onu da paylaşırım güncellersiniz. İyi çalışmalar...
Hocam teşekkür ederim. Lisanslama nasıl bilgi verir misiniz?

Görselleri paylaşıyorum hocam.

Ekli dosyalar

• 1.png
    1.png
    392.2 KB · Görüntüleme: 336
  • 2.png
    2.png
    446.9 KB · Görüntüleme: 333
  • 3.png
    3.png
    122.3 KB · Görüntüleme: 338
Geri