netsupport yardım acele lütfennnnn

Kodla Büyü

tinkerbell

Site Gezgini
merhaba arkadaşlar ben labda netsupport kullanıyordum. 2 haftadır öğrenci bilgisayarlarına bağlı göründüğüm taktirde iletişimim yok. ayrıca öüğrenci bilgisayarlarında da bağlı görünmüyoreum yalnızca ana makinada bağülı görüyor ama bi faaliyet yok. anlayan birileri varsa yardım lütfen...

iletişim yok derken neyi kastettiniz? Eğer ağ kablosunda sorun olmadığı halde ana makinede clientler pesif görünüyorsa ip adreslerini elle verin. ben de aynı sorunu yaşadım. clientlere ya bağlanmıyodu yada çok geç bağlanıyordu. hem öğrenci pc lerine elle ip verdim hem de ana makineden net supporta girip clientlerin properties inden ip verdim. şu an çok hızlı ve tamamına sorunsuz bağlanıyor

hakimrenk' Alıntı:
iletişim yok derken neyi kastettiniz? Eğer ağ kablosunda sorun olmadığı halde ana makinede clientler pesif görünüyorsa ip adreslerini elle verin. ben de aynı sorunu yaşadım. clientlere ya bağlanmıyodu yada çok geç bağlanıyordu. hem öğrenci pc lerine elle ip verdim hem de ana makineden net supporta girip clientlerin properties inden ip verdim. şu an çok hızlı ve tamamına sorunsuz bağlanıyor
hocam ağ kablosunda sorun yok.
clientlera ben elle ip vermiştim zaten ve ana makinedede tanıtmıştım. gene olmuyor. pofff
:cry:

hocam programı kendi bilgisayarınıza yeniden kurun.Sizin ip no değişimi oluşmuş olabilir.Bilgisayarınızda bir şekilde ip no değişimi yaşarsanız böle bir durumla karşılaşırsınız

Geri