Netsupport yüklenmiyor

Kodla Büyü

zodiac

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
NSS 15 yeni versiyonunu yüklemiştim, bugün süresi bitti, kaldırdım programı, eski sürüm yüklemeye çalışıyorum, daha önce bu bilgisayar yüklenmiştir diye hata veriyor.
Format atmadan NSS'u tekrar kurabilir miyim?

Hocam mutemelen Regedit dosyalarında kayıtları kalmıştır. Bunun için sağlam bir Unistaller programı ile tüm kalıntılarını temizleyin. Sonra tekrar kurmayı deneyin.

Hocam mutemelen Regedit dosyalarında kayıtları kalmıştır. Bunun için sağlam bir Unistaller programı ile tüm kalıntılarını temizleyin. Sonra tekrar kurmayı deneyin.
Hocam REVO UNINSTALLER PRO ile tüm kayıtları sildim, eski sürümleri bile yükletmiyor anlamadım. Elim kolumdu NSS format atsam düzelir mi?

Rica ederim hocam, çözümü buradan paylaşırsanız. Daha sonra ihtiyacı olan arkadaşlarda faydalanmış olur.
Kusura bakmayın hocam biraz geç yazdım, eğer NSS 15 deneme sürümü kullanılıyorsa ve süresi bittiyse, bir sürü sürüm denedim hiçbiri olmamıştı ama hasari hocam "NetSupport School v14.00.0006" sürümünü paylaştı, yükledim, İNG oldu, sonra TR paketini de yolladı, TR yaptım.

NSS 15 deneme sürümü kullanıyordum, süresi doldu, makineye format atınca yine 1 ay deneme sürümü mü olur yoksa daha önce kullandınız mı der?

Kusura bakmayın hocam biraz geç yazdım, eğer NSS 15 deneme sürümü kullanılıyorsa ve süresi bittiyse, bir sürü sürüm denedim hiçbiri olmamıştı ama hasari hocam "NetSupport School v14.00.0006" sürümünü paylaştı, yükledim, İNG oldu, sonra TR paketini de yolladı, TR yaptım.

NSS 15 deneme sürümü kullanıyordum, süresi doldu, makineye format atınca yine 1 ay deneme sürümü mü olur yoksa daha önce kullandınız mı der?
Teşekkürler Hocam.

15 deneme sürümü kullanılıyorsa, sürüm bitince, bilgisayara format atılırsa, kendim cevaplayım EVET format atınca 1 aylık deneme sürümü daha devam ediyor.

Geri