NetSupport Win10 ve Chrome Sorunu

Kodla Büyü

hittake

Üye
Herkese merhaba arkadaşlar,

1. SORUN:
6 - 7 yıldır NetSupport kullanıyorum ve yazmaya bir türlü fırsat bulamadım hep bu sorunu yaşadım. NetSupport kurulu bilgisayarımda Chrome'da ciddi donmalar oluyor chrome://plugins/ 'e girip Native Client eklentisini kaldırmama rağmen neden olduğunu bir türlü anlayamıyorum Chrome'u kullanamayacak duruma geliyor donmalar 1 dk sürdüğü oldu. i7 6700K 4.00 GHZ işlemci kullanıyorum bu yavaşlık ciddi canımı sıkıyor. Neden olabilir? Çözümü var mıdır?

2. SORUN:
Windows 10 kurulu bilgisayarımda NetSupport'ta öğrencilerime kendi ekranımı göstermek istediğimde (Show) tüm öğrencilerde siyah bir ekran çıkıyor, sadece mouse'um görünüyor. (Öğrencilerin işletim sistemi Win7) Neden olabilir? Çözümü var mıdır?

(NetSupport 10 kullanıyorum)

Şimdiden tüm meslektaşlarıma teşekkür ederim, iyi çalışmalar.

:?:

Aynı sorunu bende yaşıyorum hocam. Netsupport 11 sürümünü yüklediğimde bu sorun oluyor. Netsupport 12 sürümünde bu sorun yok. Çözüm bulabildiniz ise paylaşırmısınız hocam.

Kullanıcı izinlerinde netsupport ile ilgili tüm ayarlara izin ver denediniz mi?

Sayın hocalarım yazıyorum yazıyorum bir cevap alamadım. Bende NetSport 11 kurdum ve chrome açılmıyor. Çok acil lütfen yardımcı olabilir misiniz? Bu arada chrome güncel yüklü ssilip eski sürüm yüklediğimde chromede bazen donma oluyor.

Herkese merhaba arkadaşlar,

2. SORUN:
Windows 10 kurulu bilgisayarımda NetSupport'ta öğrencilerime kendi ekranımı göstermek istediğimde (Show) tüm öğrencilerde siyah bir ekran çıkıyor, sadece mouse'um görünüyor. (Öğrencilerin işletim sistemi Win7) Neden olabilir? Çözümü var mıdır?

(NetSupport 10 kullanıyorum)

Şimdiden tüm meslektaşlarıma teşekkür ederim, iyi çalışmalar.

:?:

Hocam ben görev yönetinicisinden NetSupport Ait uygulamaları sonlandırıyorum. Uygulamayı tekrar açıyorum, sorun çözüldü. Başlangıçtan dan kaldırırsam bir daha hiç uğraşmam sanırım.
Kolay gelsin

Geri