NetSupport School mu yoksa Netop School mu?

Kodla Büyü

xapex

Süper Üye
Süper Üye
Merhaba arkadaşlar
Ben 2-3 senedir Netop kullanıyorum ama Netsupport School'unda bayaa bi adını duydum.
kullananlar bilir hangisi daha avantajlı sizce, hangisi daha iyi acaba?

halid03' Alıntı:
ben netop kullanıyom3.1 versiyon. her işime yetiyor.

netop bilgisayarı çok fazla yorar dolayısıyla çok fazla iş yapabileceğinizi zannetmiyorum.Belki netop 3.1 win 3.1 le senkronizedir onuda bilemem..Olurya hocamın bilgisayarlarının ne kadar eski olduğunu bilmiyoruz, halen 166 mmx kullananlar var diye duyumlar alıyorum. :lol: :lol:
Ama bildiğim birşey var Netsupport u 2000 yılındaki 1. faz p3 lerde bile gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz, hiç bir problem çıkarmaz. Bu bir seçim meselesi değil, netsupport kesinlikle daha iyi :wink:

2 yıldır netsupport school 8,5 kullanıyorum ve çok memnunum. Netop kullanmadım ama netsupport school'u tavsiye ederim.

arkadaşlar şu netsupport programının bide nasıl kullanılacağını birileri resimli olarak anlatsa çok minnettar olurum.

kafayı yemek üzereyim ağda bilgisayarlar birbirini görüyor ama programda bilgisayarları görmüyor.

No Client Found! mesajı veriyor

fhan' Alıntı:
arkadaşlar şu netsupport programının bide nasıl kullanılacağını birileri resimli olarak anlatsa çok minnettar olurum.

kafayı yemek üzereyim ağda bilgisayarlar birbirini görüyor ama programda bilgisayarları görmüyor.

bütün bilgisayarlarda IPX/SPX ayarlarını düzgün yaparsanız sorununuz çözülecektir bunun nasıl yapılacağını daha önce anlattım

Netsupportun tam sürümünü nerede bulabiliriz arkadaşlar .elime bir iki sürümü geçti.Bunlarda süre sınırlı.Tam sürüm için link bilen varsa lütfen linki yazabilir mi

hocam aslında işimizi yaptırdıktan sonra sıkıntı yok ikiside kullanışlıdır ama net support daha revanşta kullanmadım ama iştahlandım diyebilirm en kısa zamanda deneyeceğim okulda acaba ikisinide kursam makinelere bir sıkıntı olurmu dersiniz ?

cogullu' Alıntı:
fhan' Alıntı:

bütün bilgisayarlarda IPX/SPX ayarlarını düzgün yaparsanız sorununuz çözülecektir bunun nasıl yapılacağını daha önce anlattım

hocam yaf çok oluoyruz ama ben nerden anlattığını bulamadım merak ta edip sormuştum bu ipx olayı nedir diye link versen ya da kısacık anlatsan
teşekkürler

bütün bilgisayarlara aşağıdakileri yapın IPX/SPX Kurmak: Başlat/Ayarlar/Ağ Bağlantıları/Yerel Ağ Bağlantısına Sağ Tıkla/Özellikler/Yükle/İletişim Kuralı/Ekle/IPX-SPX NetBios uyumlu falan filan ok diyerek pencereleri kapatın ve bilgisayarınıza IPX/SPX protokolünü kurun.
daha sonra bütün bilgisayarların netsupport ağ menusünden bağlantı ayarlarını IPX/SPX yapın hepsi bu kadar.

bilgisayarları bikaç defa yeniden başlatın, hemen görmeyebiliyor.

Bende NetSupport School programı arıyorum ama sayfada öyle bi link göremedim acaba bilen biri bi daha yazabilirmi?Teşekkürler..

Geri