Netsupport school hakkında bir sorum var

Kodla Büyü

pointer

Aktif Üye
merhaba arkadaşlar,

netsupportta öğrenci ekranını izlerken sol üst köşede küçük yardımcı bir pencere açılıyordu onu kullanarak ekranda daha hızlı hareket edebiliyorduk. büyüteç gibi bir şey. onu bir kapattım bir daha da geri gelmiyor.

ayrıca bilgisayarlara isim veremiyor muyuz, ne yaptıysam hepsi user gözüküyor.

pointer' Alıntı:
merhaba arkadaşlar,

netsupportta öğrenci ekranını izlerken sol üst köşede küçük yardımcı bir pencere açılıyordu onu kullanarak ekranda daha hızlı hareket edebiliyorduk. büyüteç gibi bir şey. onu bir kapattım bir daha da geri gelmiyor.

o küçük ekran olayını bilmiyorum ama bilgisayarlara isimleri bilgisayarın kendi üzerinde vermeniz gerek, yani netsupport tutorda bilgisayarın kendisine verdiğiniz isim neyse o görünür.

Benim de ufak bir sorum var.
Ogrencilerden ÇALIŞMAYI TOPLA dediğimiz zaman öğretmen bilgisayarında her öğrenci pcnin adıyla bir klasör açıp çalışmayı o klasöre koyuyor.
Pc1 için pc1 klasörü
Pc2 için pc2 klasörü gibi
Peki şimdi bi sonraki ders her öğrencinin çalışmasını yine kendilerine tek hamlede nasıl geri gönderebilitiz? Her öğrenci bi önceki derste kendisinden alınan çalışmayı geri alacak.

cyln' Alıntı:
Benim de ufak bir sorum var.
Ogrencilerden ÇALIŞMAYI TOPLA dediğimiz zaman öğretmen bilgisayarında her öğrenci pcnin adıyla bir klasör açıp çalışmayı o klasöre koyuyor.
Pc1 için pc1 klasörü
Pc2 için pc2 klasörü gibi
Peki şimdi bi sonraki ders her öğrencinin çalışmasını yine kendilerine tek hamlede nasıl geri gönderebilitiz? Her öğrenci bi önceki derste kendisinden alınan çalışmayı geri alacak.
+1

pointer' Alıntı:
merhaba arkadaşlar,

hocam hepsinin user görünmesinin sebebi kullanıcı adını gösteriyor olabilir. bilgisayar adları farklı ise
görünüm / geçerli ayarlar / kullanıcı ara birimi / öğretici /
öğrenci kullanıcı adlarını görüntüle işaretini kaldırın sorun düzelecektir.

Geri