Netsupport Protect Lab. Ayarları Nasıl?

Kodla Büyü

crasadure

Site Gezgini
Arkadaşlar su an bulunduğum okulda laboratuvarımda (11+1 lab) Netsupport School v11.0.2 versiyonu yüklü. USB leri kontrol edebilmek için USB Protect programını kurmak istiyorum. Öğrenci bilgisayarları ilk açıldığında Netsupport Protect ile USB lerin kapalı olmasını istiyorum. Öğretmen makinesinden Netsupport School açılınca kontrol öğretmende olduğu için Netsupport Protect USB portlarını açabiliyor. Bunu ayarlar kısmında gördüm ve tam benim istediğim şeyde bu zaten.

Ama Netsupport Protect programını öğretmen makinesine ve öğrenci makinelerine nasıl kuracağımı bir türlü keşfedemedim. öğrenci makineleri hepsi Administrator yetkisine sahip.

Bana bu konuda ne yapmam gerektiği konusunda yardımcı olursanız sevinirim. Video ile anlatabilirseniz sevinirim. Netsupprt Protect'inin arayüz kullanım videosunu izledim yuotube dan.Ama başarılı olamadım.
http://www.youtube.com/watch?v=71Di54vaYxE

Yardımlarınız bekliyorum.

tek kullanıcı ve administrator yetkili ise netsupport programını yükledikten sonra . netsupport protect arayüzünde user bölümünde kimlerin etkilenmeyeceği belirtiliyor oradan öğrencilerin kullanıcı adı var ise sil, etkili olur.

teşekkürler hocam...bugün itibari ile netsupport protect programını kurdum. gayet sistem başarılı çalışıyor. özkan hocam dediğiniz kısım çok önemli gerçekten. ayrıca netsupport un ayarlar kısmında netsupport protect ayar kısmı da bulunmakta. problem çözülmüştür.

Geri