NetSupport 10.70 Bilgisayarları görmüyor

Kodla Büyü

yakopasa

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar sabahtan beri kafayı yiyeceğim lütfen yardım edin. NetSupportu üç yıldır kullanıyorum hiçbir sıkıntı yoktu. ama okula yeni bilgisayarlar geldi ve hepsine yeniden NetSupport 10.70 kurdum ama anamasa hiçbir bilgisayarı görmüyor. Sitedeki bütün yöntemleri denedim. Güvenlik duvarı antivirüs hepsini devre dışı bıraktım. bilgisayarlara ip verdim. Ama yok görmüyor. Lütfen yardım

yakopasa' Alıntı:
Arkadaşlar sabahtan beri kafayı yiyeceğim lütfen yardım edin. NetSupportu üç yıldır kullanıyorum hiçbir sıkıntı yoktu. ama okula yeni bilgisayarlar geldi ve hepsine yeniden NetSupport 10.70 kurdum ama anamasa hiçbir bilgisayarı görmüyor. Sitedeki bütün yöntemleri denedim. Güvenlik duvarı antivirüs hepsini devre dışı bıraktım. bilgisayarlara ip verdim. Ama yok görmüyor. Lütfen yardım
bende de şimdi aynı durum söz konusu?

teksen' Alıntı:
yakopasa' Alıntı:
bende de şimdi aynı durum söz konusu?
?

bende de akıllı tahtaların bir kısmında aynı problem var. aynen kurum yapmamam rağmen ağ sınıflarında da problem olmamasına rağmen bağlanmıyor. güvenlik duvarı ayarlarınıda yaptım gene yok gene yok.çıldırttılar beni....atladığımız bir yer var ama neresi bulamadım. bilenlerden yardım.... :cry:

Geri