netsuports kurulum hatası

Kodla Büyü

mkaratas

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar nss 9.2 yi kurmak istiyorum. kurduktan sonra bana bu hatayı veriyor ve çalıştırmıyor. Vista kullanıyorum.

daha önceden kuruluydu(denemek için) sonra kaldırmıştım. şimdi register mechanic programı ile temizledikten sonra tekrar kuruyorum yine hata veriyor. sanrıım daha önceden kurduğum için. Peki çözümü ne sizce

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    11 KB · Görüntüleme: 864
arkadaşlar bana acil yardım edin. Nss kuramıyorum. Yukarıdaki hatala karşılaşıyorum. Nsm yi kurdum 10 bilgisyarda sadece 2 tanesi gördü. Ağ ayarları, IP verme gibi herşeyi denedim olmadı. Bilgisayarlar Vista İşletim Sistemi ve Kablosuz Modemle birbirine bağlı. Daha önce eski makinelerde kablosuz modem vardı ama nss gayet iyi çalışıyordu.

Bana acil bir program lazım. Projeksiyorum bozuk ve dersi bilgisayarlara yansıtarak anlatmam gerekiyor. Netop çok yavaş öğrenciler "kanser olduk hocam" diyorlar.

Arkadaşım bende de aynı sorun var ben bi ay kadar kullandım süresi bitince eski sürümleri kurmayı denedim sonuç alamadım. Programı açtıktan sonra kısa bi süre sonra başka bir hata verip kapatıyor programı. Ben net op 5.00 kuracağım...

Hocam işne yarar mı bilmem ama setup dosyasına sağ tıklayıp uyumluluk kısmında xp olarak çalıştır desen

hocam hiç uğraşma bunu dene

hocam bende laba netsupport kurmuştum.
2 makinede hata verdi.
baktım olmuyor kurulmuyor.
netop school kurdum. hiç sorun çıkmadı. hepsine de kuruldu.
ve netsupporta göre çok harika bir program.
yönetim ve paylaşım özelliklerini görmelisin.
bence netop school dene.

Hocam program files'taki netsupport klasörünü silip tekrar kurmayı bir deneyin.

hocam ben laptopuma net support 10 kurdum diğer 4 sabit pc lere kurmak gerekirmi yoksa laptobumla diğer pc leri herhangibir işlem yapmadan izleyebilirmiyim
:shock:

lic8a dosyası bir daha deneme sürümü kurulmasını engellemek için yapılmış sanırım..

sen nsm 10 kur öğrenci bilgisayarlarına öğretmen bilgisayarına da 8.5 kur hallolur

netop school da guvenlık duwarını kapatma durumu oluyormu arkadaslar yardımcı olursanız sewınırım
guwenlık duwarlarını ctrl home dedıkten sonra yapmamız gereken işlemler nelerdır

arkadaşalr netsupport programını 1 ay kullandıktan sonra hata veriyor ve hiç bir sürümünü kurdurtmuyor. Bu durumda şunu yapın:
bilgisayarın tarihini 5,6 ay geriye alın. yani ağustos eylül aylarına. hatırladığım kadarıyla Nss 10'un 1 aylık deneme sürümü ekim ayında bitiyordu. bilgisayarın saatini ekime veya eylüle alırsanız kullanabilirsiniz.
umarım işinize yarar.

Geri