Netsuport Hata #1706

Kodla Büyü

emrahsahan

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar bilgisayarıama format attım.Netsupport u tutor olarak yeniden kurdum.Program pcleri görüyor ama ekran görüntümü gönderemiyorum.Aşağıdaki hatayı veriyor.

client on this machine already connected to control another machine.#1706 hatası.Pclerin başka bir pcye bağlı olduğunu söylüyor sanırım.Ne yapmam lazım.

arkadaşlar benimde başımda böyle bir sorun var. 10 tane bilgisayarı görüyor diğer beş tanesine
Client OGR3 already connected to Control BT-Bilgisayar
[#1706]

hatasını veriyor. ama bu tıkladığım 3numaralı bilgisayar değil yani 15.bilgisayara bağlanmak istediğimde 3 numaralı bilgisayar zaten bağlı diyor. nedendir anlayamadım. fikri olan varmı?

Arkadaşlar, 3 gündür uğraşıyorum bulamadım. En sonunda çareyi ana pc'yi formatlamakta buldum yine olmadı.
NetSupport açıldıktan bir süre sonra zaten bağlanmış olan bilgisayarların bağlantısını kesip ünlem işareti veriyor. "#1706 Client 13 already connected to Control BTS-ANA" hatası alıyorum. Ne güzel test konsolunu kullanarak sınav yapıyordum ama 3 gündür bir türlü yapamıyorum. planlarım alt üst oldu. Bu sorun nasıl çözülür bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

Bir süre sonra refresh yapınca bu sefer başka bil bilgisayarlar gidiyor. Giden geri geliyor.... :verymad:

konuyu hortlatıyorum. sorunu çözdüğüm için yazıyorum. bilgisayar ayarlarını yaparken okul>yapılandırma>ağ ayarları>tcp ip> ana bilgisayar adıyla bağlan seçeneğinin işaretini kaldırmanız gerekiyor.

daha önce sorunu çözmek için yapmıştım ama işe yaramamıştı. kapatmayı unutmuşum. şimdi kapattım düzeltti.

görselde örneğini gösterdim.

program sürümü v11

Ekli dosyalar

• asdfadsf.PNG
    asdfadsf.PNG
    39.3 KB · Görüntüleme: 139
konuyu hortlatıyorum. sorunu çözdüğüm için yazıyorum. bilgisayar ayarlarını yaparken okul>yapılandırma>ağ ayarları>tcp ip> ana bilgisayar adıyla bağlan seçeneğinin işaretini kaldırmanız gerekiyor.

daha önce sorunu çözmek için yapmıştım ama işe yaramamıştı. kapatmayı unutmuşum. şimdi kapattım düzeltti.

görselde örneğini gösterdim.

program sürümü v11

Hocam bu sorunu nasıl çözdünüz. Detaylı açıklamanız mümkün müdür? okul>yapılandırma derken nasıl anlamadım.

Geri