Netop Scholl

Kodla Büyü
Hocam netop un yerine size netsupport öğrenci kontrol programını öneriyim.Netop la hiç uğraşmayın.Hem kullanması karışık hemde yeterince hızlı değil. Kullanırken sistemi ve ağı yoruyor.

sağolun hocam.netopu daha önce kullanmıştım ama bir çok özelliğini kullanamadım netsupport kolaysa onu kurarım.kullanışlı olması önemli benim için

Programı kurarken arada sordgunda kurdugunuz bilgisayar ögrenci bilgisayrı ise "student" ı seçin öğretmen bilgisayarı ise "Tutor" u seçin.

Tüm öğrenci bilgisayarlarına ve Öğretmen bilgisayrına bahsedildiği şekilde kurarsanız öğretmen bilgisayrından netsupport

tutor u çalıştırın acık olan ögrenci pclerini bulacaktır. bumazsa ögrenci pclerinin güvenlik duvarlarını kapatın ve net support

tutordan (ögretmen bilgisayrındaki programdan) scholl menüsünün altındaki modify know list seceneginden borwse

butonuna basarak arama yaptırabilirsiniz. buldugu bilgisayrları guruba dahil etmek için Add butonu ile sag tarafa alarak kullanabilirsiniz.

programı kullanmaya show butonuyla kendi ekranınızı diger ögrenci pclerine yanısatmakla baslayabilirsiniz. Kolay gelsin.

netop netsupport

bunlarda pc sınırlaması varmı, netop 25 pc görüyo sanırım. ben 30 pc ye kurdum ama list 25.

lisans ile ilgili hocam...Kullandığınız lisans 25 bilgisayarlık..değiştirirseniz sorun olmaz..

Geri