NetOP - Net Support Hangisi

Kodla Büyü
İkisini de kullanan arkadaşlar karşılaştırma yapsınlar ki farkı bilelim. Ben netop 6 kullanıyorum ve memnunum. Tek sıkıntısı win 7 de problem çıkarıyor.O yüzden vista ya devam ediyoruz.
Netsupport kullanan arkadaşlar windows 7 de kullandınız mı?

win7 de netsupport tavsiye ederim. Eski okulumda netop kullanıyordum netop ile uğraştım ama win7 de sorunlu çalıştı.

netop zaten sadece onu kullandımm :))) eşit bilgisayarlarda karşılaştrmak lzm

arkadaşlar netop 'ın 6.22 versiyonunu indirdim. deneyebilmek için gerekli sayıları arıyorum... açıkçası ben uzun yıllar netop kullandım. geçen netsupport kurmak zorunda kaldım(yeni okul ve win 7 nedeniyle) halaa ayarları yapamadım... bana yabancı geldi biraz... yeni sürüm win7 de çalışırmı bi bakıcam... sizi bilgilendiririm...
yükleme için gerekli sihirli sayıları bilen varsa yardımcı olsun, eski sürümlerin kiymeykır ları işe yaramadı çünkü...
saygılar...

netsupport 10 win 7 de sorunsuz çalışıyor...
geçen sene 2.dönem yeni lab. kuruldu hepside win 7'ydi netsupport 10'u kurdum hepsine gayet güzel çalışıyor...

net support 10, win7 , vista ve XP de sıkıntı çıkarmadan çalışıyor.

murtace' Alıntı:
arkadaşlar netop 'ın 6.22 versiyonunu indirdim. deneyebilmek için gerekli sayıları arıyorum... açıkçası ben uzun yıllar netop kullandım. geçen netsupport kurmak zorunda kaldım(yeni okul ve win 7 nedeniyle) halaa ayarları yapamadım... bana yabancı geldi biraz... yeni sürüm win7 de çalışırmı bi bakıcam... sizi bilgilendiririm...
yükleme için gerekli sihirli sayıları bilen varsa yardımcı olsun, eski sürümlerin kiymeykır ları işe yaramadı çünkü...
saygılar...

Bende de en son 6.02 versiyonuyla çalışan sihirli sayılar var, sizin gibi 6.2 yi indirdim win7 için ama gerekli sayıları bulamadım henüz.

Ben her ikisinide kullandım. Netsupport kesinlikle daha iyi. Özellikle bir takım araçlarla daha iyi yönetebiliyorsunuz. Netsupport project programınıda kullanarak sistemdeki kısıtlamaları rahatlıkla yapabiliyorsunuz.

unknownrealmman' Alıntı:
murtace' Alıntı:
saygılar...

Bende de en son 6.02 versiyonuyla çalışan sihirli sayılar var, sizin gibi 6.2 yi indirdim win7 için ama gerekli sayıları bulamadım henüz.

Bende bulamadım henüz, bulursan PM ile paylaşırsan sevinirim...

öğretmen bilgisayarının ekran kartı asus. netsopport u kurduğumda bilgisayar açılmıyor. ekran kartının sürücüsünü kurmadığım zaman netsupport çalışıyor ve bilgisayar açılıyor. netop ta böyle bir problemle karşılaştınız mı?
bir de netsupporta tüm bilgisayaralrı görüyor ancak eklediğim zaman ağ şifresi istiyor. ne yaptıysam düzelmedi. netop kursam mı diye düşünüyorum. bu konuda bir fikri olan varmı ?? :)

Netop Performanslı Netsupport sistem kıstlamaları yönüyle güzel ben her ikisini beraber kullanıyorum

Netsupport kesinlikle mükemmel. Sistem kısıtlamaları olsun, izinler olsun, tam anlamıyla kusursuz bir sınıf yönetimi için harika bir yazılım. Tabi tüm özelliklerini iyi bilmek ve kullanabilmek gerekir. Biraz kurcalamayla çok rahat çözülebiliyor.

Geri