Net Support Protect Sadece Deepfreeze Özl.Aktif etme?

Kodla Büyü

nurhayat

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar ben net support protect i yükledim.forumda arkadaşların bahsettiği kısıtlamaları yapınca sanki çok fazla kısıtlama oldu gibi geldi bana.sadece deepfreeze gibi çalışması yani sadece c yi koruması için hangi kısıtlamaları yapmam lazım? bilgisi olan var mı?

Hocam NSProtect ile ilgili bir kullanım kılavuzu hazırladım. Ekte gönderiyorum.Tek yapmanız gereken Recovery menüsünden recovery özelliğini etkinleştirdikten sonra Exclude Folders'ı seçerek buradan D sürücüsünü seçmenizdir. Bu sayede D sürücüsü dondurulmayacaktır.

Ekli dosyalar

• 1- NetSupport Protect ayarları ve Deep Freeze özelliğinin etkinleştirilmesi.rar
    710.5 KB · Görüntüleme: 212
yataylimit' Alıntı:
Hocam NSProtect ile ilgili bir kullanım kılavuzu hazırladım. Ekte gönderiyorum.Tek yapmanız gereken Recovery menüsünden recovery özelliğini etkinleştirdikten sonra Exclude Folders'ı seçerek buradan D sürücüsünü seçmenizdir. Bu sayede D sürücüsü dondurulmayacaktır.

Teşekkürler hocam.. Bu kılavuz eşliğinde bugün bazı ayarlar yaptım bakalım tahtalar ne kadar süre sıkıntı çıkarmadan gidecek.. :D

bu mevcut programlami oluyor yoksa bizmi yükleyecegiz net protect i

Rica ederim.

Mevcut programın şifresini biliyorsanız onunla da olur, açıklama dosyasında linki verilen NS Protect ile de olur. Zaten linkteki lisanslı program.

Geri