Neredesin MEBBİS

Kodla Büyü

kadirkayabey

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar tüm uğraşlarıma rağmen bugün mebbise girmeye muvaffak olamadım...

Girebilen var mı?

Mebbis açılmıyor . haklsısınız bakım olabilir genelde tatillerden sonraya bırakıyorlar böyle işleri

Fatih eğitmenlerine e-konferans yolu ile güncelleme eğitimi yapılacaktı bugün. O da yapılamadı. Sunuculara saldırı olabilir.

Re: meb serveri çöktü gibi

evt kursiyer nette de sorun var videolar 10 saniye filan açılıyor sonra devam etmiyor. normaldir ...

Bu siteye erişim, sakıncalı içeriğinden dolayı, Milli Eğitim Bakanlığı isteğiyle, Türk Telekom A.Ş. tarafından engellenmiştir.

MEBBİS'e girmeye çalışırken bu site engellenmiş diyor. Bravo MEB. Ne diyebilirim ki.

evey-t ben de bizim okul sitesi dahil hiç bi yeri açamıyorum....Müdüre ilçeden, sizin siteyi çökertmişler demişler(artık ona ne dediler bizim ki ne anladıysa:) ) ama anladığım kadarı ile meb i çökertmişler :p

sdh' Alıntı:
....Müdüre ilçeden, sizin siteyi çökertmişler demişler(artık ona ne dediler bizim ki ne anladıysa:) ) ama anladığım kadarı ile meb i çökertmişler :p

belli bi yaşın üstüne bu mevzularda decoder gerekli :)

roksalan' Alıntı:
sdh' Alıntı:
....Müdüre ilçeden, sizin siteyi çökertmişler demişler(artık ona ne dediler bizim ki ne anladıysa:) ) ama anladığım kadarı ile meb i çökertmişler :p

belli bi yaşın üstüne bu mevzularda decoder gerekli :)
aynen hocam bi de evdeyken ben telefonla arıyor,böyle bçyle diyor. biiii sürü şey dedi ama hocam ben sizi pek anlamadım yarın okulda konuşalım dedim de anlatmayı bıraktı.öyle abuk subuk konuşmlar oluyor idareyle.onlar bişey diyor,ben anlamıoyrum,ben diyorum onlar anlamıyor. (ya da anlar gibi yapıyoruz mevzu kapanıyor :wink: )

Geri