nerede bunlar!!!

Kodla Büyü

s_orakcioglu

Site Gezgini
hani bu forumu yegitekten devamlı takip ediyorlardı. hani volkan akçay burayı takip ediyordu. millet belirsizlikler içinde ne olacağımızı bekliyoruz kurbanlıklar gibi. çıkıp biri açıklama yapsaya. bazı kişilere laf söyleyince konuları kapattırmayı biliyorlar. bi bilgi verin ya ne olacağız.

Ne olduğunu çok iyi biliyorlar ama çözüm konusunda elleri kolları bağlı başbakan ve bakanı geçemeyeceklerine göre. :sleep:

image.jpg

Sadece birkaç ayda eğitim sistemini baştan aşağı değiştirebilen bakanlığımız, bizimle ilgili çalışmalarını yıllardır sürdürüyor, aylardır çalışmalarda sona geliniyor... Bu kadar sürede adamlar Mars gezegenine keşif turu yapıyor arkadaş! Bugün olmazsa yarın hepimiz nöbet öğretmeni olacağız, çalışmalar ise sürmeye devam edecek....

ben bakan olsam gerçekten büyük yenilikler getiririm..

Volkan Bey'in durumdan ayrıntılı şekilde haberi olduktan sonra çalışmalara olumlu yönde bir katkısı oldu mu bilemiyorum, gazımızı iyi almıştı, öyle ya da böyle bir ümit vaadetmişti ama geri dönüşü aynı açıklıkta olmadı ya da hiç geri dönüş olmadı ben de hatırlamıyor olabilirim :-1:

Geri