nerden reklam alınabilir?

Kodla Büyü

firatbuyukkaya

Aktif Üye
Arkadaşlar sitem için google reklamları dışında nerden reklam bulabilirim? Sizden reklam vermeyi düşünen var mı? yardımcı olabilecek varsa sevinirim.
Sitemin günlük ziyaretçi sayısı ortalama 4k dır.müzik sitesidir.ayrıntıları özel mesajdan yazabilirim.

eskiden bloglardan alinabiliyordu domain olmadan.Ben blogcu dan almistim.Ama suan Galiba domain olmadan olmuyor..Bu arada ben bloglarla ve reklamlarla ilgili bisey sorayim.eskiden blogcuda reklami istedigimiz yere koyuyorduk ve kullanici ister istemez reklama tikliyordu:) ama suan blogcuda blospot gibi belli alanlara reklam koymaya izin veriyor.Böyle oluncada reklam geliri cok düsüyor.Bloglarda reklami istedigimiz yere koymanin püf noktasi var mi acaba??

Lifestreet var da.

Hocam çarpıcı bir şey sorayım. Adsense parayı paypa hesabına aktarıyor doğru mu?

Peki siz bu parayı paypaldan tr de bir banka hesabına çekiyorsunuz doğru mu?

Peki siz bu paranın gelir vergisini ödüyor musunuz? Şu an devlet istemiyor ama 2 yıl sonra hesaplar incelenirse kardeş sen şu kadar netten para almışsın. Bak şu kadar da para hesaba çekmişssin her ay derse

yüzde 18 kdv + yüzde 18 ceza olursa toplamda 10 bin lirada 3500 tl gibi bir ceza yiyeceğimiz ihtimali var mı?

Sadece merak benimki bildiğimden değil

gunhkn' Alıntı:
Lifestreet var da.

Hocam çarpıcı bir şey sorayım. Adsense parayı paypa hesabına aktarıyor doğru mu?

Peki siz bu parayı paypaldan tr de bir banka hesabına çekiyorsunuz doğru mu?

Peki siz bu paranın gelir vergisini ödüyor musunuz? Şu an devlet istemiyor ama 2 yıl sonra hesaplar incelenirse kardeş sen şu kadar netten para almışsın. Bak şu kadar da para hesaba çekmişssin her ay derse

yüzde 18 kdv + yüzde 18 ceza olursa toplamda 10 bin lirada 3500 tl gibi bir ceza yiyeceğimiz ihtimali var mı?

Sadece merak benimki bildiğimden değil
paypal değil hocam..Banka hesabına EFT yapıyor.Vergilendirme konusu özellikle google ile ilgili olanlar ülkemizde çok sıkıntılı bir konu malesef..Dediğiniz şeyin olmaması için ödemeyi bir şirket hesabına alıp 'reklam geliri' olarak kaydetmeniz gerekir sanırım.

Geri