Neleri Dinliyorsunuz?(Önerileriniz)

Kodla Büyü
Erkan Oğur dinlemediyseniz kesin dileyin. bülent ortaçgil, yavuz çetin olabilir. Ben bağlama dinlemeyi severeim derseniz şuan albümü yeni cıkmıs olan İsmail Altunsaray'ı kesinlikle tavsiye ederim ki kendisi Neşet Ertaş'ran bence en iyi bozlak bağlamacı. Sonra Tori Amos güzel gider arada. Hafif gitar tonları derseniz Sarp Maden tavsiye ederim. ud için Yurdal Tokcan çok güzel gider.... siz en iyisi tarz söyleyin ben ona göre tavsiyede bulunayım :D

yok hocam ben açıyorum o çalıp duruyor yani ona zilemek denemez

meb filitresi yüzünden yapacak başka bir şey kalmadı.

Diyavol' Alıntı:
Erkan Oğur dinlemediyseniz kesin dileyin. bülent ortaçgil, yavuz çetin olabilir. Ben bağlama dinlemeyi severeim derseniz şuan albümü yeni cıkmıs olan İsmail Altunsaray'ı kesinlikle tavsiye ederim ki kendisi Neşet Ertaş'ran bence en iyi bozlak bağlamacı. Sonra Tori Amos güzel gider arada. Hafif gitar tonları derseniz Sarp Maden tavsiye ederim. ud için Yurdal Tokcan çok güzel gider.... siz en iyisi tarz söyleyin ben ona göre tavsiyede bulunayım :D
Çok iyi tavsiyeler, teşekkür ederim. Hocam tarzı yok ki müziğin ruh hali var bence. Ama ben genelde Rock dinliyorum :D

bende bu aralar halil sezai paracıkoğlu dinliyorum
dinlemesem de adamın sesi kulaklarımda çınlıyo zaten :D

Son beş dakikadır kendi kendime gripinin beş isimli şarkısını biliyorum ama müptelası oldum şarkısını hiç duymadım ?? diyerekten google da arama yapıyorum :) . En iyisi bir kahve molası . İşin garibi bir de neden arıyorsam meb sağolsun herşey engelli , müzik dinlemek bile
Sabah işe gelirken ; yarab bu ne derttir , rüyalarda buluşuruz , bülent ersoy zor , batsın bu dünya vs dinledim
Akşam işten çıkarken ;sak noel loca , danza kuduro , we find love , beenie man street life , eminem like toy soldiers , pitbull rain over me dinleyeceğim

Manga LinkinPark tarzı ritimler hoşuma gidiyor. Bu aralar Pearl Jam i keşfettim, eski bir grup nasıl yollarımız kesişmedi üzüldüm yanlış hatırlamıyorsam ilk albümlerini 1990ların başında çıkarmışlar. Rock tarzı müzik yapıyorlar. Black parçasını tavsiye ederim. Gerisi kalan Duman, Kurban, Murat Kekilli vs...

barthez' Alıntı:
Diyavol' Alıntı:
Çok iyi tavsiyeler, teşekkür ederim. Hocam tarzı yok ki müziğin ruh hali var bence. Ama ben genelde Rock dinliyorum :D

hocam o zaman ruh halinize göre iyi gideceklere bakayım ben ;) jeff beck mesela cok güzel blues rock yapar, deep purple güzel tonları vardır. biraz sert olsun derseniz Korn, korn'un tarzına benzer türkçe olsun derseniz Çilekeş grubu, Serdar Öztop, Redd... bunların müzikleri oldukça güzel. tabi türkçe Rock dinleyip de Şebnem Ferah dinlemek olmaz. Eğer dinlemediyseniz Yasemin Mori yide tavsiye ederim :)

deniz sesini, martıları, rüzgarı... müzik olarak zara, maNga, emre aydın, gökhan türkmen, rihanna, bass hunter, farid farjad, bertuğ cemil, funda arar, mustafa ceceli, özgün...

Geri