Nefessiz Kaldım Yine..

Kodla Büyü

seren

Üye
sona yaklaştığımızı hissettiren anlarımızı unutamıyorum. gözlerimizin sesi yankılanıyordu aşkımızda, bunun seni boğduğunu hissettikçe, öfkeme kapılıp acı çekmene aldırmıyor izin veriyordum bakışlarımızın konuşmasına... beraber haykırıyorduk, içimizde kalanları.. bu kez ben de susmak istemedim. belki susmayı becerebilseydim, devam edecektik kaldığımız yerden..
“çürümeye yüz tutmuş bir aşkın, küf kokularından bir mevsim çıkarmaya çalışırsan böyle olur..ne söylenebilir ki sana? İçindeki örümcek ağlarından kurtulduğun zaman görüşelim mümkünse..”
seninle tartışmak kendimle yüzleşmek ile aynı duyguymuş..İkisinde de kendimi suçluyorum. İnsan kendine sadece 3 sn. kızabiliyor, kendisinden 2 cm uzak kalabiliyormuş…
zaruri alış-veriş bizimkisi.. sen bir tutam sevgi alıyorsun benden, ben bir kucak dolusu öfke.. yanlış giden bir şeyler var.. neresindeyiz aşkın, sevginin… nedir bu öfke, nedir bu acele nefrete?
soframızdakiler bize yetmiyor mu? sen de haklısın yarım yürek.. güzellikler için, çirkinliklerle de boğuşmalıyız.. neden bu boğuşmada, toprak ile bütünleşen hep ben oluyorum. neden seni kıramayacağımı bile bile üstüme geliyorsun ?!
gururu kalkan etmişim, işlemiyor darbelerin. kendinle hesaplaşmayı öğren..öfkemizin faturasını, sevgimize kesmek bana düşmez..
yine nefessiz kaldım..
İçimdeyken büyüdükçe büyüyor sevgin…
İçimde öyle temizsin ki.. öyle güzel, öyle iyi..
ama ne çare!? yine nefessiz kaldım.. !

yine nefessiz kaldım..
İçimdeyken büyüdükçe büyüyor sevgin…
İçimde öyle temizsin ki.. öyle güzel, öyle iyi..
ama ne çare!? yine nefessiz kaldım.. !

paylaşımn için teşekkurler çok begendım :)

Geri