Need for Speed ,fifa 10 gibi..?

Kodla Büyü

Hatice UysaL

Aktif Üye
bu programları hızlı bi şekilde kaldırabilen program varmı bildiğiniz? nerdeyse 5-6 GB yer kaplıo..Kaldırma teşebbüsünde bulundum dünden bu yana sadece 1 milim ilerledi...sanırım 1 hafta sürecek...laptop vasat bişey bi de bunları kurmuşlar...

bunun hızlı bi yolu yokmu? :|

Önce program filesten dosyarını kendin sil sonrada denetim masasından program Ekle/kaldırdan kaldır.

dosyalarını silersem uninstall e ait olanlarıda gitmeyecekmi? haliyle o zaman hiç kaldıramayacam ve tekrar yüükleyip öyle kaldırmam gerekmeyecekmi? :shock:

Çok az program ozaman kendisini denetim masasından kaldıramıyor %90 oranında programlar bu yolla kalkıyor. Oyunların regeditle pek işleri olmuyor bu yüzden kaldırmakta pek sorun olmuyor. :)

bak dediğim şeyler başıma gelirse sana yollarım hocam ..sen uğraşırsın bi hafta :) son kararınmı ? yapıorum dediğini? :|

vbs' Alıntı:
format atsan daha çabuk biter..

çözüm yok yani diosun? bunun usulü budur?
oyunlarla hiç ilgim yok.öğrencilere varana kadar sordum.belki benim bilmediğim bi hilesi vardır die.neyse.. kurduğu gibi kendi kaldırsın başında beklesin

Hatice UysaL' Alıntı:
bak dediğim şeyler başıma gelirse sana yollarım hocam ..sen uğraşırsın bi hafta :) son kararınmı ? yapıorum dediğini? :|
Sen dediğimi yap, sorun olursa bana havale et. Bende uğraşırım baktım oldu oldu olmadı gittigiyora ekleriz bir link. Sakın olurmu deme, adamlar çürümüş tenekeyi bile satıyor. :puhaha:

your uninstaller, revo uninstaller bu iş biçilmiş kaftan. yalnız ilk önce yüklü programın setup'ını çalıştırıyolar. siz setup'ı iptal edin kalanını bu programlar hallediyo. kolay gelsn

hocam o oyunlar silinirmi nettiniz..oynayın alışın bence arada iyi oluyor bu oyunlar:) :D

Geri