Nedir bu E-Konferans Muhabbeti?

Kodla Büyü

abbaskara

Site Gezgini
Arkadaşlar kusura bakmayın askerde olduğum için yetişemedim.
Bu E-Konferans olayı nedir acaba?Biriniz bana açıklayabilir mi?
Kimler görev alıyor, kime konferans veriliyor, ne anlatılıyor, içeriği ne, nerde oluyor
kafam karıştı valla?

hocam bence hiç bulaşma. görevli değilsen bence hiç de araştırma. kısacası hizmetiçi eğitim kurslarının senkron uzaktan eğitim yöntemiyle verilmesi. görev alanlar kuşadasında ekonferans seminerine katılan ve sonunda salon moderatörü olan kişilerdir. seminerler(konferanslar) liste olarak yazı ile gönderilen kişilere verilecek. yani her an herkese bi seminer çıkabilir. 11 hazirandan itibaren 3 hafta ve ağustossonundan itibaren 2 hafta boyunca bütün öğretmenlere(belki sadece sınıf öğretmenlerine) seminer verileceği bilgisi var. bu hafta da idarecilere seminer veriliyor. seminer konusu ne ise o anlatılacak. şu anda 4+4+4 anlatılıyor. türkiye genelinde 868 salonda veriliyor bu seminerler.

tavsiye bu işe hiç bulaşma... 8)

sadece bulaşanlar veriyor ve diğerleri seminer verilme sırasının kendisine gelmesini bekliyor yani :D
Burdan o zaman yaz tatilimizin seminerle doldurulabileceği gibi bir sonuç çıkarırsak yanlış olmaz sanırım?

hayır hocam yaz tatilimizin semirlerle dolacağı fikrini çıkarmak yanlış olur.

çünkü tatilde seminer yok dediler. (en azından şimdilik kandırılıyor olabiliiriz :D)

Ne konularda e-konferans veriyorlar??? Veriyorlarsa nasıl katılınıyor??? Resen mi alıyorlar???

BTFormator' Alıntı:
Ne konularda e-konferans veriyorlar??? Veriyorlarsa nasıl katılınıyor??? Resen mi alıyorlar???

sn hocam e konferansta il müdürleri ilçe müdürleri şube müdürleri okul idareleri ve ğretmenler belli başlı konularda bilgilendirliyolar özellikle 4+4+4 te okullara yazı geliyor kmlerin katılacağına dair haziran 11 den temmuza kadar öğretmenlere ilk öncelik sınıfcılara olacak muhtemelen branşçılarıda alacaklar

dobra1979' Alıntı:
BTFormator' Alıntı:

sn hocam e konferansta il müdürleri ilçe müdürleri şube müdürleri okul idareleri ve ğretmenler belli başlı konularda bilgilendirliyolar özellikle 4+4+4 te okullara yazı geliyor kmlerin katılacağına dair haziran 11 den temmuza kadar öğretmenlere ilk öncelik sınıfcılara olacak muhtemelen branşçılarıda alacaklar

Teşekkürler hocam, bizim okulda gelen giden yazı yok bu konuda, sıramızı bekleyeceğiz o zaman anlaşılan...

hocam bu hafta içi gelir ama ilk etapta sınıf öğretmenlerine olacak orası kesin 4+4+4 davası.

dobra1979' Alıntı:
hocam bu hafta içi gelir ama ilk etapta sınıf öğretmenlerine olacak orası kesin 4+4+4 davası.

sayın hocam
bu konularla ilgili programlar geldi. il ilçe memler listeleri hazırlıyorlar.
bu hafta yine idarecilere var. ama bana daha katılım listeleri gelmedi.

önümüzdeki haftadan itibaren 3 hafta boyunca gruplar halinde okul öncesi ve sınıf öğretmenlerine verilecek.

yazılar ektedir.

Ekli dosyalar

• Yazi ve Ekler.rar
    1.6 MB · Görüntüleme: 63
  • Uzaktan Eğitim Faaliyeti.rar
    134.4 KB · Görüntüleme: 57
abbaskara' Alıntı:
Kimler görev alıyor, kime konferans veriliyor, ne anlatılıyor, içeriği ne, nerde oluyor
kafam karıştı valla?

Hocam sen aynen bu şekilde hiç bilmiyormuş ve anlamıyormuş gibi davran. Sonuçta; karlı çıkan sen olursun.
Azıcık bulaşayım dersen karar senin ama, girdin mi kurtuluşu imkansız!

okadda' Alıntı:
abbaskara' Alıntı:
kafam karıştı valla?

Hocam sen aynen bu şekilde hiç bilmiyormuş ve anlamıyormuş gibi davran. Sonuçta; karlı çıkan sen olursun.
Azıcık bulaşayım dersen karar senin ama, girdin mi kurtuluşu imkansız!

Birileri suyu bulandırmış. Bende sorunu çözmeye çalıştıkça hepten başım belaya girdi. 15 km lik bir yere görevlendirmişlerdi şimdi 50 km ye çıktı mesafem. Allah bilir yapacağını. inş. tez zamanda olur.

Geri