Nedir bu 706

Kodla Büyü

predatorg

Site Gezgini
Arkadaşlar sürekli karşımıza çıkıyor.
Nedir bu 706 numaralı kurs?
Hangi üstün eğitimler verilmiştir?

Kimler katılmıştır ve son olarak bu konu tabumudur?

Tam bilmiyorum ama fikir yürütmekten zarar gelmez sanırım.

Valla klan gibi bir şey olsa gerek :lol:

Şaka bir yana ilk eğiticilerden olsalar gerek , üstadlar yanii

hayırdır 555555 duymadım nasıl bir olay oldu geçmiş olsun tabi de biraz açarsanız konuyu iyi olacak kaneatindeyim sayın hocam..

fomatör5555 hocam pm atttığın kişinin saana soruşturma açanalr olmadığını nerden biliyorusn..Ya oo Raşit Beyse!!

Yok öyle soruştutmayla ilgili bir bilgim yok o yüzden soruyorum. Raşit beyi tanımıyorum

arkadaşım 706 numaralı bir hizmet içi eğitim semineri düzenlendi..bu arkadaşalr türkiye genelinden geneli çok kabiliyetli arkadaşalr..bunlara aklınıza gelen ytüm eğitimleri aldırıdılart.özel eğitimli yaniii..sonrada bu arkadaşalra proje yaptırıyorlar..mesela e-okul ilsisi mesela eğitim gov.mesela ebifo mesele vs..özel eğitim ekibi bua arkadaşalr konuarında umzna bunlardan biriside burdan çok iyi tanıdıdğınız bizlere herzman bilig veren cadcam72 arkadaşımız..ama duyduğuma göre oda görev kabul etmemiş..tam bilmiyorum..işte bu 706 hikatyesi budur..ok..
saygılarımla..

Forumda daha önce 706 için yazılanlar:

hocam ben 706 cıyım ama tüm soruları yanıtlayabileceğimden emin değilim(biz 706 nolu kursun sınavında a+ seviyesindeki soruları ingilizce yanıtlamaya çalıştık o kadar ) üstelik eğitek içinden 3 kişinin de(H.K. ;T.A. ve E.D.) bu 706 yı aldığını duydum ki önce üzülmüştüm sonradan utandım sınava giren eğiticilik yapan ve yapacak olan tüm arkadaşlarımdan bu 3 kişi adına duyduğum utançtan dolayı özür dilerim

.
.

ben açık söliim ozaman

eğitekde akarabam va
şimdi sölüyorum 706 nolu kurs sadece ve sadece Hüs. KOÇASA. ve diğer 2 kişi elenmesin diye tertiplenmiş kurslardır
aslında bu 3 kişi için kılıf uydurulmuştur ve sizlerden kimsenin gıkı bile çıkmamıştır.
ğer bu adamlar özellikle geniş ve enli olanı sizin bahsettiğiniz a plus sorularından inanın 10 tanesini bile yapamaz
ama dedimya sizde bu kafa olduk ça

,
,

706 numaralı kursa eğitek tarafından belirlenen ve ordaki bir iki kişinin adamı olan 20 kişilik bi grup var tuncay beyde içinde onlar giremeyecek diğerleri bu kursu almadılar...aralık ta başladı eğitici kursları onlar bile girecekler

hocam ben 706 cıyım ama tüm soruları yanıtlayabileceğimden emin değilim(biz 706 nolu kursun sınavında a+ seviyesindeki soruları ingilizce yanıtlamaya çalıştık o kadar ) üstelik eğitek içinden 3 kişinin de(H.K. ;T.A. ve E.D.) bu 706 yı aldığını duydum ki önce üzülmüştüm sonradan utandım sınava giren eğiticilik yapan ve yapacak olan tüm arkadaşlarımdan bu 3 kişi adına duyduğum utançtan dolayı özür dilerim

.
.

ben açık söliim ozaman

eğitekde akarabam va
şimdi sölüyorum 706 nolu kurs sadece ve sadece Hüs. KOÇASA. ve diğer 2 kişi elenmesin diye tertiplenmiş kurslardır
aslında bu 3 kişi için kılıf uydurulmuştur ve sizlerden kimsenin gıkı bile çıkmamıştır.
ğer bu adamlar özellikle geniş ve enli olanı sizin bahsettiğiniz a plus sorularından inanın 10 tanesini bile yapamaz
ama dedimya sizde bu kafa olduk ça

Fazla söze gerek yok. Herşey ortada.

predatorg' Alıntı:
Arkadaşlar sürekli karşımıza çıkıyor.
Nedir bu 706 numaralı kurs?
Hangi üstün eğitimler verilmiştir?

Kimler katılmıştır ve son olarak bu konu tabumudur?

Hocam bilmediym bir olaymı gelişti . Sadece formatörlük sınavında bu arkadaşlar ayrıcalıklı tutuldu. Başka ?

706 nolu kurs hakkında henüz fikri olmayan arkadaşlar için ilk defa bir iki cumle yazayım.

Yaptıkları nacizane çalışmalarla + daha önceli sınavlardan aldıkları not + alfabetik sıraya göre il listesinde ilk sıralarda olma :p gibi bazıları nicel bazıları nitel özeliklere sahip formatörler vatkini tam olarak hatırlayamadığım bir son bahar günü ansızın Ankaraya çağrıldı. bizlere bir hafta boyunca biraz bilişim biraz eğitici sanatı ( Beden dili ) gibi konular anlatıldı .

Peki neden boyle bir etkinlik yapıldı ?
Çünkü eğiticilerin artık kendikendilerine yetmeleri gerekiyordu. Aralarımızdan bazıları seçilecek öğrendiklerini gene bizlere kurslarda vereceklerdi. Yani eğiticilerin eğiticisi :D

Bir çok arkadaş konuşma sırasıdna görevi istemediklerini bildiridi. Bazı arkadaşlar istekli olmalarına rağmen seçilmedi. Özelikle bekarlara daha uygundu görev , yılın herhangi bir ayında Ankara veya ülkenin herhangi bir ilinde kurs verecek kişinin evli olması sorun oluyordu. Övünmek gibi olsun :p Ankaraya çağrılan 60 kadar arkadaşın arasından ilk 20 ye beni saolsunlar seçtiler ama maalesef evli olmam ve eşimin burun kıvırarak "Sen bilriisin" demesinden dolayı sonra ekstradan dileçe vererek görevi kabul etmediyimi bildirdim.

Tamam konuyu bağlıyorum.
Aramızdan seçilen arkadaşlar 706 nolu kursa girdiler bir ayda c# - DW flash vs kurlsarı aldılar ve sanııyorum yeni başlayan arkadaşların doğu onlarla kurslarda eğitmenleri olarak karşılacak.

Geri