NEDİR BU HAVA

Kodla Büyü

kobo26

Seçkin Üye
Seçkin Üye
ARKADAWSLAR FAZ 2 ŞİFRESİNİ MEB SORUYORUZ BIZ BİLMİYORUZ DİYOR BURAYA YAZANLAR NAZLANIYOR SANKİ PARAKASASI ŞİFRESİ TUM YAZILSA NE OLUR ZATEN TAHTALAR KİLİTLİ ŞİFREYİ BİLENLERİN HAVASINDAN GEÇİLMİYOR ÇOCUK GIBI MILLET TUM SIFRELERİ OGRENIR OGRENMEZ BURADAN ACIKCA PAYLASACAM

Yaşa hocam...
Paylaşımlarını takip edeceğim.

Öğrencilerin şifrelere öğretmenlerden önce ulaşmaları durumunda şifreyi değiştirdiklerinde o tahtayı tekrar kontrol altına almanın zahmetinden dolayı paylaşım açık yapılmıyor hocam. Şifreyi öğretmen öğrensin ve değiştirsin sorun değil.

Burada da açıkça yazılması öğrencilerin bilgisine sunmak olacaktır.

Hocam sende al eline bootable bir çalışna windows usb si kır bütün şifreleri

erginmeleksah' Alıntı:
ARKADAWSLAR FAZ 2 ŞİFRESİNİ MEB SORUYORUZ BIZ BİLMİYORUZ DİYOR BURAYA YAZANLAR NAZLANIYOR SANKİ PARAKASASI ŞİFRESİ TUM YAZILSA NE OLUR ZATEN TAHTALAR KİLİTLİ ŞİFREYİ BİLENLERİN HAVASINDAN GEÇİLMİYOR ÇOCUK GIBI MILLET TUM SIFRELERİ OGRENIR OGRENMEZ BURADAN ACIKCA PAYLASACAM
hocam sen neden bahsediyorsun.. benim hesap başlangıç tarihim 2007 olmasına rağmen burda bir arkadaş öğrenci muamelesi yaptı özelden gönderemem dedi.. düşün yani işin gizliliğini :roll: okulda öğrenciler bi şekildfe buluyor zaten ama buradaki forumda da böyle arkadaşların olması insanı üzüyor.. en kötü ihtimal okulun telefonun ver arayım der insan.. madem güvenmiyorsun. neyse ben buldum sorun yok..

Bunu yazana kadar canım çıkıyor ya. Hele dokunmatik ekranda. Bir hata yap baştan. Nereden uydurmuşlar.

ben şifrelerin açık açık paylaşılmasına karşıyım. sonuçta tamam paylaşım yapıyoruz. ancak öğrencilerinde üye olabildiği forumda şifrelerin açıkça ortalığa dökülmesi çok yanlış. gördüğüm kadarıyla öğrenciler böyle bir durumda kendi mail hesaplarını sisteme entegre edip böylelikle sorun çıkartabiliyor. bu nedenle sitemler daha da artacaktır.
sonuçta şifreleri il ilçe bt koordinatörlerinizden istemeniz daha doğru olacaktir....

amaç burada öğrencilerin güvenli ve doğru bir şekilde fatih projesi ekipmanlarını kullanmak.

hocam okulunuza kurulan bir ekipmanın kullanıcı şifresini bir forum sayfasından sorgulamanız zaten yanlış, bu siteminizi meb'deki yetkililere iletin

arkadaşa katılıyorum, ne bu sanki devlet sırrı. söyleyin şifreyi elemanda değiştirebiliyorsa değiştirsin. bakanlığa çok sitem iletmek isteyen varsa da onlarda SITEM yazıp 5555'e göndersin.

Hocam bende form sitelerinden buldum. İl-ilcedeki koordinatorlerde bilmiyrlr. Yada vermek istemiyorlar. Şifre olmadan hic bisey yapilamiyr. Hocalarimizin isi görülsün

Tahtaya mevcut bir imaj atın mesela bazı üyeler burdan paylaştı sonra at o imajı kendi kendine özel bir imaj ayarla ne şifre ugras dene baska bırsey

Bazen kırmak gerekebiliyor. Fatih Projesine baksam yardımcı olurdum.

Hatta Çarşamba günü senin oradan geçeceğim. Bir çayını içer elden teslim ederdim.

Geri