Ne yapılabilir?

Kodla Büyü

Enterprise

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Arkadaşlar disiplin yönetmeliğini araştırıyorum ancak bir de sizlere sorayım dedim başına böyle bir olay gelen var mı?
Okulumuzda br öğrenci var Allah düşmanımın başına vermesin bir kız ki öyle böyle değil kimse sınıfında istemiyor o ona bu buna yollayıp duruyor ve öğretmenler niye bana yolladınız diye sürekli birbirine giriyor en son bir öğretmen arkadaşıma yollanmış disiplin kuruluna sevk edilmemiş ve herkes bana bulaşmasın derdinde birazda pislik bir tip, şimdi arkadaşım bu şahsiyetten kurtulmak için en kısa yoldan ne yapabilir?İdare idare et diyor ancak kız derste saygısız seviyesiz terbiyesiz tavırlarını hala sürdürüyor Allahta onu ıslah edesice varlık.....

Hocam kaçıncı sınıfta, ilköğretimdeyse büyük hırsızlık, adam yaralama öldürme ve tecavüz harici doğru düzgün ceza vermeniz neredeyse imkansız.

en kestirme okul değiştirme...ama o da öle kolay değil önce sözleşme imzalayacaksın sonra veliyle sözleşme...sonra büyük bir kabahat işleyecek filan okul değiştirme cezası olan..il ilçe kuruluna gider orada karar verilir..

biz bu şekilde bi arızadan kurtulduk

Bol bol Ek-10 imzalatın.. Sonra uyarı kınama falan verin tutanakla birlikte e-okulda.. Sonra sağlam bir suç işlediğinde hemen tutanakla birlikte eski ek-10, ceza ve diğer dilekçelerle tutanakları M.E.M'e gönderin, BELKİ okulunu değiştirirler.

Geri