Ne Olacak Sonumuz Böyle

Kodla Büyü

ozcan06

Site Gezgini
Arkadaşlar bakanımız değişicince belki bizim derslere ve norm olayına çözüm bulur dedik fakat anladık ki bakanlarımızı yönlendiren kişiler bu işi kafalarına koymuşlar dersler tamamen kalktı diyebiliriz sayın bakanımız da çıktı tv de öğrenciler zaten kendileri öğreniyor diyerek olaya noktayı koymuş gibiler buna rağmen geçen atamada 200'e yakın bil.tek. öğretmeni atandı peki kardeşim bizim adımızıda artık koysunlar bıktık bu beklemeden BU İŞİN SONU NE OLACAK ARKADAŞLAR GÜZEL GÜNLER GÖRECEKMİYİZ !!!!!!!!!

ozcan06' Alıntı:
Arkadaşlar bakanımız değişicince belki bizim derslere ve norm olayına çözüm bulur dedik fakat anladık ki bakanlarımızı yönlendiren kişiler bu işi kafalarına koymuşlar dersler tamamen kalktı diyebiliriz sayın bakanımız da çıktı tv de öğrenciler zaten kendileri öğreniyor diyerek olaya noktayı koymuş gibiler buna rağmen geçen atamada 200'e yakın bil.tek. öğretmeni atandı peki kardeşim bizim adımızıda artık koysunlar bıktık bu beklemeden BU İŞİN SONU NE OLACAK ARKADAŞLAR GÜZEL GÜNLER GÖRECEKMİYİZ !!!!!!!!!
Kusura bakma hocam ama Zeki Müren'in bizi görebilme ihtimali kadar yüksek(!) güzel günler görebilmemiz...:)

teknoloji tasarım dersiyle birleştirecekler sanırım eğer öyle bişey olursa çok üzülürüm

Hocam güvenilir bir kaynaktan aldığım bilgiye göre bizi bahçıvan yapacaklarmış.
Okullar hayat bulsun projesi için okulda bahçe düzenlemesi yapacakmışız. :D

Şaka bir yana bir kütüphaneye memur olarak göndersinler beni, kafam rahat olur en azından, gelen gidin de yok zaten kütüphanelere oturur kitap okurum.

Arkadaşlar Bakanlıktan 03122969486 Mustafa İlkan beyle görüşüp bizim durumumuzu sorarsanız net bilgiye ulaşabilirsiniz...Ben arıyorum çünkü ne bimerden nede akimden yazmama rağmen net bilgiyi anca buradan ulaşıyorum.Sizde sorun bizede bilgilendirirseniz teşekkür ederiz.

soran arkadaşlardan cevap bekliyoruz. ben çok aradığım için cep numarasından buradanda aramak istemiyorum. Bizimle adam akıllı ilgilenen bir kişi var onuda sık boğaz etmek istemiyorum. Fakat soran arkadaşlar varsa lütfen buradan paylaşsınlar

ben yaz zamanında aramıştım.

çalışma sonlanmış :D
fakat tam o zamanda seçimden sonra bakan değişti işler yattı denildi bana.

bugünde verilecek cevapları merakla bekliyorum

Öğrenciler kendi kendilerine matematiği de türkçeyi de öğrenebilirler ki zaten konuşuyorlar.O zaman okula da gelmesinler? Araba kullanmak için bilgi yeterli değil ehliyete de ihtiyaç var.
Saygılar

uff ben çk sıkıldım artık..her gün ayrı bir sorun..derse girmek ders anlatmak istiyorum ya öğretmen olduğumu anlamak istiyorum...diğer sınıflardan ders anlatan öğretmenlerin sesi geldikçe bunalıma gircem sanıyorum..ne kendimi geliştirmek için bişiler öğrenmek ne de başka şey gelmio artık içmden! keşke bu bölmü okumasaydımmmm :verymad:

Geri