Ne olacak bu trabzonsporun hali

Kodla Büyü

klmno

Süper Üye
Süper Üye
Ben boyle hatali yonetilen paralari harvurup harman savuran bir takim gormedim
Ersun yenali hala kovmamalari futbolculari hala barindirmalari
Adami takim tutmaktan ediyorlar
Osym bir sinav gorevi icin adama ecel terleri dokturuyor. Trabzonsporlu futbolcular ve teknik heyet ciftlik gibi kulubu kullaniyor.
Yüuuuuuuuuuuuh artik

Biz osym nin anketini doldurmadik diye parayi alamiyoruz.
Ersun yanal koskoca takimi batiriyor. Maasini aliyor. Tabi aldigi aylik bizim 5 yilda aldigimiz para

Hocam ben yeni uyandım, siz de öyle yapın. Maç saatlerinde uyuyunca takımın berbat oyununu görmüyorsunuz, ayrıca yenilgiye de alıştık zaten hiç dokunmuyor valla.

Şike ve sonrasında bulasilan siyaset takımı mahvetti...

Siyasete bulaşmasınlar varsın küme dussunler desteklerim...

Ersun hocaya zaman taninmali. Bu yıl harcansin sorun yok...

futbol bitmiş malesef. eğlence ve güzel vakit geçirme niyetindeyiz ama olmuyor arkadaş.
eğlencemizi çaldılar resmen. rantın girdiği yerden hayır çıkmaz, heyecan çıkmaz...

ersun hoca ısık vermiyor. takım dökülüyor. antalya maçında kavga etmekten başka ne yaptı futbolcular
avni akere veda eden futbolcular böyle mi oynar.
gereği yapılmalı

Fenerbahcenin ahını aldılar, battıkça batıyorlar. Takımı da siyasete peşkeş çektiler. Nerden buluyorlar okadar parayı, dünyanın transferini yapıyorlar her sene.

s_kajmeran' Alıntı:
Şike ve sonrasında bulasilan siyaset takımı mahvetti...

Siyasete bulaşmasınlar varsın küme dussunler desteklerim...

Ersun hocaya zaman taninmali. Bu yıl harcansin sorun yok...

:+1: :++: :alkis: :alkis:

seasun' Alıntı:
Fenerbahcenin ahını aldılar, battıkça batıyorlar. Takımı da siyasete peşkeş çektiler. Nerden buluyorlar okadar parayı, dünyanın transferini yapıyorlar her sene.
Fenerbahçe'nin ahını aldık diyen arkadaş o ahı şikeci başkana sorsun. Ne olduklarını bütün Avrupa biliyor. Aslında Türkiye'de biliyorda neyse. 5 seneden beri yok f... yaptı yok hükümet yaptı yok gs yaptı yok biz şike yapmadık, yaptıysak fb için yaptık. Sanki f.. savcıları ile biz halı saha maçı yaptık. Bırakın bu işleri...

Geri