Ne Olacak Bizim Halimiz !

Kodla Büyü

olcaybilgen

Site Gezgini
Arkadaşlar her 6 ayda bir görevlendirme beklemek acaba yapacaklarmı diye düşünmek gerçekten sıkıntı veriyor.Dün ilde yapılan toplantıda yine kadro için çalışmalar devam ediyor fakat norm problemi filan gibi yani yine sonuca ulaşılımayacak problemlerden söz ediliyor.Oysa Formatörlerin görevlendirme yazısında "Milli eğitim bakanlığının 15.3.1993 yayın tarihli ve 2378 sayılı bilgisayar laboratuarlarının düzenlenmesi ve işletilmesi ile bilgisayar koordinatör öğretmenlerinin görevleri hakkında yönerge esas alındığına göre ve bu yönergenin 20.maddesine göre bünyesinde bt sınıfı bulunan okullarda müdür yrd kadrosu normu 1 artırılır ve okul bilgisayar formatör öğretmeni mdr yrd olarak görevlendirilir ibaresi olduğuna göre niçin bu madde uygulamaya geçirilmiyorda kadro ve norm gibi hikayelerle oyalanıyoruz anlamıyorum.Çünkü çalışma saatlerimiz ve ekders ücretimiz zaten mdr yrd ile aynı o zaman bu kadroyu bize verseler ne değişecek merak ediyorum ve bu konuda eğitek e yakın olan arkadaşlar lütfen görüşlerini bekliyorum.

hocam geçen hafta toplantı yapıldı....yeni yönetmelik yapılmış yakında yayınlanacak

Hocam ne yapabilirsiniz ki? Yani elden ne gelir. Kurbanlık koyunlar gibi oturup sonucu beklemek zorundayız. Bizim yerimize büyüklerimiz düşünüyo. :x .Bize fikir soran mı var. Süleyman Demirelin dediği gibi"petrol vardı da bizmi içtik". bize fikir sordularda biz soylemedikmi. Hayırlısı...

Fısıltı gazetesinde formatörlükle ve formatörlerle ilgili hiç de iyi şeyler yazmıyor arkadaşlar. Sanırım artık yavaş yavaş formatörlükten başka alternatifler de düşünmemiz gerekiyor. Atatürk'ün de bizzat uyguladığı gibi her zaman bir B planımız olmalı bence... :!: Ayrıca kanımca 3 maymun, işe yaramaz.

yahu öğretmenlerde grev yapamıyor
bence bunun okumakla alakası var
öğretmene grev hakkı verilse şimdiden davalarla dolu olan kurumda özlük haklar açısından avrupa birliği bizi örnek alır vallaı :D
konuyla ne alaksı var demeyin
eee bilişimciler daha çok okuyor yaaa birde onlara böle bir kadro verilse vay başlarına gelenlere valla okul içinde ayrı bir kurum oluruz diye korkuyolar bence
düşünsene pc bozulur resmi yazı olmadan bakmam ben mesela
:lol:
yada 2. ihtimal
sen teknikerin kodrolusunu gördünmü :lol: :lol: :lol:
işte bendeki türkiye ütopyası diyelim artık
yoksa bu yorumuda ergenekona bağlarlar filan yanarım
allah muhafaza

Bence işin kısası, ekdersin varsa formatör olma. Okul veya ilçenin bir işi olduğunda onlar seni arasın.

hocam formatörlüğe kadro verlmesi için öncelikle çalışma koşularını düzeltmeleri gerekir...hem 10 saat derse girecekesin hem 8-5 çalışacaksın...ben kendi adıma kadro istemem..rehber öğretmenler derse giriyormu,,çalışma saatleri 9-15 mi ....neden biz kendimizi rehber öğretmen kadar değerli görmüyoruz

Geri