Ne marka lpg kullanıyoruz?ANKET

Kodla Büyü

Ne marka Lpg Kullanıyorsunuz?

• Aygaz Euro lpg+

Oy: 31 43.7%
  • Petrol Ofisi

Oy: 9 12.7%
  • Bp

Oy: 3 4.2%
  • Milangaz

• Total

Oy: 4 5.6%
  • Shell

Oy: 10 14.1%
  • Güvenal

• Diğer

Oy: 8 11.3%

• Kullanılan toplam oy
    71

seyhanak

Aktif Üye
Arkadaşlar malum piyasada bir çok lpg markası var.Son zamanlarda da reklamlarda bir çok firmayı izliyoruz. Katkılı , euro lpg+ gibi satış politikaları izleniyor.
Sürekli kullandığımız , aracımıza zarar vermeyen ve memnun olduğumuz markayı seçelim ve en çok tercih edilen markayı görelim arkadaşlar.

Aygazı diğer bir ürünle karşılaştırdım.( en az üç defa denedim ) Aygaz 10 km da fazla götürdü

zam gelene kadar aygazdı:) son zamlardan sonra diğeriyle arasında bir depoda 10 ytl farkedince ucuza geçtik:)

Aygazın yeni katkılısı çok yağlı filtreleri çok çabuk tıkıyor ustalar bile tavsiye etmiyor. Shell den Autogas kullanıyorum memnunum.

aygaz veya shell(ipragaz) ikisinden de memnunum
bence benzinlik bayii de önemli

Daha önceden aygaz kullanıyordum ama pompacı adamın davranışlarından dolayı gitmiyorum artık. Gerçekten tavsiye si olan arkadaş varmı?

bende aygaz veya PO nun gazlarını kullanıyorum ama kafam çok karşık bazı tanıdıklar aygaz ın yağlı olduğu için filtreye ve enjektörlere zarar verdiğini,tıkadığını söylüyorlar . Sıkıntı oluşturabileceği söyleniyor?

Bende shell autogas kullanıyorum.Eurogas motoru temizliyor falan muhabbetleri duydum.Ama shell'in anlaşma yaptığı şirketten güzel bir kalitede gaz aldığını yakın bir kişiden duydum ( istihbarat yani ) :D ve ustalara söylediğimde ; hocam shell'in benzini de gazı da diğerlerinden iyi diyorlar.Ha pahalı biraz orası ayrı :) O da senin bileceğin iş...

efeem' Alıntı:
Aygazın yeni katkılısı çok yağlı filtreleri çok çabuk tıkıyor ustalar bile tavsiye etmiyor. Shell den Autogas kullanıyorum memnunum.

bu tıkama konusu gerçek mi? birçok kişiden duydum bunu ama yaklaşık 10 000 km dir aygaz euro lpg + kullanıyorum benzinden daha iyi çalışıyo araba. hatta benzinden gaza geçince araba şahlanıyo

Arkadaşlar önemli olan gazdan ziyade gazın temiz olması.Aldığınız istasyon bi ayın oyun yapıyorsa ne alırsanız alın arabada titreme oluyor, ama temiz bi yerden alırsanız bi sorun yaşamazsınız...

Geri