ne kadar okulda kalıyorsunuz

Kodla Büyü
sabahçı olduğum için problem yok şimdilik ama imam hatip ortaokuluna tamamen dönüştüğün de okulumuz, bizim de 8.40-4.30 olacak, o zamana kadar daha adil bir düzenleme yaparlar inşallah

Ben Ankara'dayım btr başvuruları tatil öncesi geldi ama istedikleri okulları yazmışlar yani zorunlu seçmeli gibi olmuş bende başvuru yapmadım okulumda 23 saat ders var 4 tanede seçmeli var 27 saat dersime giriyorum birde cuma günlerimi boşalttım şimdilik iyi gidiyo bozulmaz inşallah Ama durumumuz rehber öğretmenleri gibi olmalı bakalım neler olacak önümüzdeki yıl, her sene bir şeyler sonumuz hayır olsun.

arkadaşlar son gelen yazıda diyor ki sabahçı ve öğlenci okulda bir dönemin eğitim ve öğretiminin bittiği saatlarde yazıyor bunu gerekçe gösterdi müdür. yani ortaokul kısmının üç gün saat 14:10 da bitiyor seçmeli dersleri ve ben o saate kadar kalacakmışım yani ortaokul kısmının dersleri bitesiye kadar orda olacakmışım. benim sinirlendiğim nokta şu kısmı diğer öğretmenlere tolerans gösteriliyor günlerini boşaltma gibi ama bize gelince sen mecbursun tarzında söylemlere giriliyor sen fazla ücret alıyorsun deniyor benim kızdığım nokta burası yada çocuğu olan öğretmenlere istediği şekilde ders programı yapılıyor onların günlerini boşaltmak için bana ilk saatlerde ders veriliyor insanın canını yakan haksızlık

Geri