ne alsam

Kodla Büyü
hocam opel astra çeşitlerine bakıyor gibisin, verdiğin markalara bakılırsa. Temizini bulursan (ki her araçta öyledir) astralar seni pişman etmez.
opel astra 1 1.6 gls 96-98 modelleri vardır, o kasadaki en donanımlı versiyonudur astranı, astra F kasa diye geçer. 160 bin km altında temiz bir astraya 14-15000 isterler, 16 bin isteyenleri de var. tüp ile uyumludur, sıkıntı çıkarmaz, yakıtı da ekonomik olur. 98 ve sonrası astra için G kasa derler ona da, 2000-2001 model temiz bir araç alabilirsiniz, 19000 civarı bir bütçeyle. CD-Elegance-Edition modellerine bakabilirsiniz. Donanım seviyesi yazdığım sırayla gider. Opel araçlarını severim, zira 3 adet opel vectra araca sahip oldum. Temizini bulursanız, kaçırmayın. Ankara da iseniz yardımcı olabilirdim, iyi bir servise yönlendirebilirdim sizi.

suatguzel' Alıntı:
Aynı başlıkta ben de sorayım bari..19-22 arası dizel araç düşünüyorum..
Corsa, Fiesta, Accent Era şu ana kadar baktığım arabalar..Sedan olmasından ve daha dolu olmasından dolayı Accent Era' ya kaymış durumdayım kaportasına rağmen..Öneri ve tavsiyelerinizi alabilir miyim?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 7878/detay

hocam biz tayin dolayisiyla satiliyoruz arabamizi bi inceleyin isterseniz temiz araba plakayi da koyduk arastirabilirsiniz

azze02' Alıntı:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-ogretmenden-palio-127932422/detay bu araba nasıl alınır mı en son kaç eder?
o arabadan uzak dur...99 model 15 YILLık arabaya hele palio yaya hiç bulaşma derim..

hocam o fiyata birçok araba bulursun.olay tam olarak ne istediğinle ilgili.sedan mı hb mi.hb alternatif çok; clio, megane, getz, modüs, corsa, polo... sedan da corolla iyidir ancak o fiyata düşük model donanımsız alabilirsin.benim önerim en azından donanımlı bir araç alınması.sonuçta aracı birkaç yıl kullanacaksınız.bu anlamda 99-2000 vectra, 97-98-99 laguna olabilir.bunlar 2000 motor ama yakıt çok fazla farklı değildir.vergisi biraz fazla 98 ve altı alınırsa oldukça düşüyor.en önemlisi 500-1000 verip temizini almak.etek altlarında birkaç parça boya önemli değil.özelikle tavanda ve araç şase ve direklerinde sıkıntı olmadıktan sonra alınabilir.en önemli noktalardan biriside tramer kaydı.mutlaka şase numarasından sorgulatın.plakayla yetinmeyin.hatta varsa tanıdık bir sigortacıdan detaylı araştırın.piyasa pert kayıtlı araçlarla dolu...

hakand77' Alıntı:
hocam o fiyata birçok araba bulursun.olay tam olarak ne istediğinle ilgili.sedan mı hb mi.hb alternatif çok; clio, megane, getz, modüs, corsa, polo... sedan da corolla iyidir ancak o fiyata düşük model donanımsız alabilirsin.benim önerim en azından donanımlı bir araç alınması.sonuçta aracı birkaç yıl kullanacaksınız.bu anlamda 99-2000 vectra, 97-98-99 laguna olabilir.bunlar 2000 motor ama yakıt çok fazla farklı değildir.vergisi biraz fazla 98 ve altı alınırsa oldukça düşüyor.en önemlisi 500-1000 verip temizini almak.etek altlarında birkaç parça boya önemli değil.özelikle tavanda ve araç şase ve direklerinde sıkıntı olmadıktan sonra alınabilir.en önemli noktalardan biriside tramer kaydı.mutlaka şase numarasından sorgulatın.plakayla yetinmeyin.hatta varsa tanıdık bir sigortacıdan detaylı araştırın.piyasa pert kayıtlı araçlarla dolu...

teşekkür ederim hocam. aslında hb olsun 14 ile 17 bin arası diye düşündüm ilk önce ancak işin içinden bir türlü çıkamadım . hb lerin bagaj hacmi çok küçük gledi sedan larda fiyat yükseldi anlıyacağınız fiyatı uygun olanlar sorunlu çıktı. Hayırlısı araştırmaya devam .

hocam ben 4 yıldır hb araç kullanıyorum.önce clio hb şimdi megane 2 hb.şimdiki aracıma tüp taktırırken stepne yerine taktırdım.bagaj küçülmedi.1 çocuk var bizim için yeterli.2 büyük valiz alıyor.fazlası da çoğunlukla lazım olmuyor.park sıkıntısı yaşamıyorum, yakıt çok iyi, iyi düşünün derim...

azze02' Alıntı:
selam arkadaşlar. sizlerden bir konuda yardım istiyorum. Kısmetse araba almak istiyorum. 15bin ile 19 bin arası fiyat aralığında az yakan ne marka nasıl bir araç alabilirim. Arabalar konusunda hiç bilgim yok. Şimdiden yardım eden arkadaşlara teşekkür ederim.

Hocam o fiyatlarda bazı arkadaşların dediği gibi Getz alabilirsin. Mesela 19 bin e 2008-2010 aralığında araba bulabilirsin. Hem de dizel olur. Hem güçlü hem de yakıt cimrisi araçlardır. İstediğin zaman da kolaylıkla satabilirsin. Ya da 2007 accent era bulabilirsin dizel. Belki albea da olabilir. Ama hyundai modelleri daha dolu ve rahattır. Diğer marka modellere hiç bulaşma derim sana. Verilen bazı örneklere baktım da 1998-2004 model arabalara 14-15 verene kadar söylediğim araçlarda her zarar etmezsin hem de arabaya binme hissini alırsın :) İyi alışverişler...

Geri