Ncomputing

Kodla Büyü
Ncomputing yazılımı hakkında bilgisi olan var mı? 1 bilgisayardan 10 adet monitöre çıkış yapan bir sistem ama bir sıkıntı var ki şu an diğer monitörlere bu sistemle görüntü alamıyorum.

hocam çok uzun zaman önce bende kullanmıştım .tam hatırlayamıyorum ama sistemi yeniden kurup bütün güncelleştirmeleri yapın.uzaktan erişimle servise bağlanıp problemi halledebiliyorduk. ama bütün güncelleştirmeler yapılmış olmalı

ncomputing sistemi kurulu olan bir kasadan diğer monitörlere ağ bağlantısı yardımıyla monitörlere çıkış yapıyor. bu çıkışla birlikte her monitör kullanıcısı farklı işlevlerini yerine getirebiliyor. bu monitörlerin hepsi küçük bir n computing aygıtıyla fare ve klavye bağlantısı yapıyor. n computing aygıtı ise ana makineye rj45 ağ bağlantısıyla bağlılar. ana makinenin kullanıcı tanımlarında da 10 adet kullanıcı tanımlı... işin içinden çıkamıyorum. monitörlere şu an görüntü gelmiyor.

okulumda 3 laboratuvarım şuan n-computing sistemi kurulu hocam sorunu açabilirseniz yardımcı olabilirim n-computing yazılımının devices bölümünde cihazları görüyormu?

mon,törlere görüntü gelmesi için öğrenci cihazlarının ana bilgisayarı görmesi lazım 10 pc ve ana pc rj45 ile switch yolu ile bağlı olup pc lerin ana pc adını görmesi lazım

Geri