Nazilli Meslek Lisesinde Çalışan Arkadaşlar varmı?

Kodla Büyü

erkman_07450

Site Gezgini
Arkadaşlar özür grubu için bilgi almak istiyorum. Nazillide çalışan arkadaş var mı aramızda?

merhaba hocam; ben böte mezuyum. özür grubundan açık eml var orası hakkında bilginiz varmı?
Hocam be de BÖTE mezunuyum. Dün bana da orası açık göründü fakat bizler orada çalışamıyoruz değil mi? TEF mezunları çalışabilir diye biliyorum.

Hocam okulu pek bilmiyorum açıkçası. Ama bir arkadaşım lisede oradan mezun ve şimdi TEF mezunu Bilgisayar öğretmeni. O okulda çok çalışmak istediğini söylerdi. Gerçi şuan kendisi kız meslekte çalışıyor. Okul hakkında pek bilgim yok malesef sadece nerde olduğunu biliyorum.

Meslek Lisesi tercihi yaparken dikkat edin derim. Tercihiniz veya olursa atamaniz sonradan iptal edilebilir.

Ttkb kararına göre bote mezunu meslek lisesine atanamiyor hocam o yüzden dedim. Sistemde bazen sorun olup gorunebiliyor sonra kapatabilirler

Nazilli de çalışıyorum bende. BÖTE mezunları Meslek Liselerine atanamıyor. Sistemde görünüyorsa size Nazilli ye gelmek adına bence şansınızı deneyin derim. Sonrasında sizi atanabileceğiniz bir okula tayin istetebilirler. Ama en azından Nazilli ye gelmiş olursunuz ya da atama sırasında sistem hatası olmuş deyip iptal edebilirler...

H_
Hocam okulu pek bilmiyorum açıkçası. Ama bir arkadaşım lisede oradan mezun ve şimdi TEF mezunu Bilgisayar öğretmeni. O okulda çok çalışmak istediğini söylerdi. Gerçi şuan kendisi kız meslekte çalışıyor. Okul hakkında pek bilgim yok malesef sadece nerde olduğunu biliyorum.
H_M hocam kimsiniz bu arada tahminim, İsim Soyisim baş harflerimi..

Geri