Navigasyon

Kodla Büyü

salih225

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar navigasyon almayı düşünüyorum. tavsiye edebileceğiniz marka ve modelleri yazar mısınız? Telefunkenin tlf 250 modeline yakınım fikriniz var mı?

Hocam bence dikkat etmeniz gereken haritaları hangi firmanın yaptığı ve ömür boyu ücretsiz güncelleme hizmeti var mı? Bu konularda en iyi firma Başarsoft bu firmanın haritalarını kullanan cihazları alabilirsiniz.

Merhoom' Alıntı:
Hocam bence dikkat etmeniz gereken haritaları hangi firmanın yaptığı ve ömür boyu ücretsiz güncelleme hizmeti var mı? Bu konularda en iyi firma Başarsoft bu firmanın haritalarını kullanan cihazları alabilirsiniz.
baktığım model de başarsoft bnm merak ettiğim telefunken iyi midir görüntü kalitesi olarak falan.

Obligo diye bir marka var oldukça kaliteli ve kullanımı kolaydı, inceleme fırsatım olmuştu oradan biliyorum ona bakabilirsiniz 300 TL civarı ve ekran diğerlerine göre daha büyüktü

buko08' Alıntı:
Merhoom' Alıntı:
baktığım model de başarsoft bnm merak ettiğim telefunken iyi midir görüntü kalitesi olarak falan.
Ben telefonumda başarsoftun İgo sunu kullanıyorum. Bir arkadaşımda TOMTOM adlı cihaz var ama onunda harita güncellemesi 6 ay ücretsiz ve şimdi yıllık 100 lira güncelleme parası istiyorlar. Piranha cihazının iyi olduğunu duydum onlarda başarsoft kullanıyor. Ama maalesef teleffunkeni hiç kullanmadım kullananda görmedim :D Bibrşey diyemeyeceğim.

Hocam bence android bir telefonun varsa yükle igoyu ücretsiz hiç boşa para verme gps cihazına.

Merhoom' Alıntı:
Hocam bence android bir telefonun varsa yükle igoyu ücretsiz hiç boşa para verme gps cihazına.

arkadaşım samsung un bir modelini aldı.hem navigasyon hemde akıllı telefon gayet kullanışlı.Başka bir arkadasımda da naviteg var oda çok kullanışlı.

Son olarak arabası olan arkadaslara navigasyon cıhazını kesinlikle tavsiye ederim.

Geri