navigasyon

Kodla Büyü
world kredi kartın varsa mtv ni wordden öde ve bankanın anlaşmalı olduğu bir navigasyon markasını %40 indirimli al derim.

prahna leon siparişi verdim ben.
araştırmalarımda herkes 5 inç tavsiye ediyor.bence siz de mutlaka 5 inç bakın.
next lerin artısı 2013 yılına kadar ücretsiz güncelleme ama pahalı tabi.
prahna ların artısı özelliklerine göre uygun fiyat,eksi yönü ise yetkili servislerinin bilgisiz ve ilgisiz olması.(araştırmalarıma göre-henüz ürün elime geçmedi)

baktığınız ürünlerin ikisi 4.3 inç, üçü ise 3.5 inç
seyir halindeyken baktığız ekran çözünürlük ve büyüklüğü en önemli özelliklerden.

5 inç olsun yazılımı ise igo olsun navturkte problem çok, alacağınız ürnde bluetooth ve fm verici varsa hiç aparat kullanmadan telefon arac kiti olarak kullanabiliyorsunuz, fm verici ile video, müzik ve navigasyon seslerini teypten alabiliyorsunuz, güncelleme konusunu kafanıza takmayın yeni haritaları internetten bulabiliyorsunuz, ben yaklaşık 1,5 yıl önce çinmalı gps aldım 2009 igo haritası kullanıyorum.

verdiğiniz linklerin içinde en iyisi Navitech, NAV-PXB 205F :+1:

arkadaşım garminin en ucuz modeli var süper tek geçerim boşuna para verme bi dünya dediğimin fiyatı 200 civarı

Eğer Minibook'un varsa bir Bluetooth GPS alıcı al. İşini görür. Daha yüksek çözünürlük ve hız sunar

hgx2' Alıntı:
5 inç olsun yazılımı ise igo olsun navturkte problem çok, alacağınız ürnde bluetooth ve fm verici varsa hiç aparat kullanmadan telefon arac kiti olarak kullanabiliyorsunuz, fm verici ile video, müzik ve navigasyon seslerini teypten alabiliyorsunuz, güncelleme konusunu kafanıza takmayın yeni haritaları internetten bulabiliyorsunuz, ben yaklaşık 1,5 yıl önce çinmalı gps aldım 2009 igo haritası kullanıyorum.

hocam haklı. mio bir adım önde. ben ucuza kaçtı pirana aldım. bu işte en önemlisi güncelleme kısmı.

http://www.hepsiburada.com/navitech-nav ... v-pxb205f#

almış eşim, üzerine bir de Windows kurdu, bi de açılış modu için bi program yazmış. Böylece hem bilgisayar olarak hem navigasyon olarak kulanıyoruz. Bilgisayar olarak e-book okuma, video izleme, notdefteri, word, ... gibi programları kullanabilme, çeşitli oyunlar... ve daha çok eşim kullandığı için benim bilmediğim bir çok özellikleri var. Memnunuz, tavisye ediyoruz.

Piranha Leon Kullanıyorum.Piranha Leon un Navigasyon Yazılımı Diğer Pahalı Navigasyonlardaki İle Aynı.Hassas Dokunmatik Ekran,E-Kitap Okuma,Film Oynatma(wma,avi vs...),Oyun,Bluetooth Araç Kiti,Türkçe Sesli Yönlendirme;FM Transmitter Gibi Özellikleri Yanında 5 inch Ekran Uygun Fiyat Tercih Edilebilir Dedirtiyor.

bende geçen hafta navitech pxb 205 modelini aldım. 300 tl. yukarda ismide geçiyor. yeni alacak arkadaşlar muhakkak. bluetooth, fm aktarıcı olmasına dikkat etsin. diğer özellikler hemen hemen hepsinde aynı. benim aldığım 4.3 inç ekran. ideal bir ekran. 3.5 inç çok küçük gibi geldi. elektronik mağazada teşhir ürünleri var. bakma fırsatı olanlar orada bakıp alabilirlerse sonra keşke demezler. (tek kötü tarafı, varsa da ben bulamadım. müzik sadece multimedya ekranında çalıyor. başka panele geçince navigasyon. oyun gibi müzik kapanıyor.)

Navigasyon Alırken 5 inch büyüklüğü Geçmesin.
5 inch üzeri Arabada TV gibi duruyor.
Bu da Hoş bir görüntü oluşturmuyor.
Yer sorunu ile karşılaşabilirsiniz.
EN ÖNEMLİSİ : İleride Arabanıza Eğer geri vites kamerası taktırmayı düşünüyorsanız , Geri Vites Kamerası Takılabilme Özelliği Olsun.

Ben de geçen hafta Navitech PXB-210f aldım. İnanılmaz güzel bir alet. Böyle bir teknolojiden nasıl olmuş da uzak kalmışım, çok kızdım kendime. Yok sağda dur birisine sor, yanlış tarif etsin dön dur. Ne gerek var abi adamlar uzaydan pozisonumuzu 1m sapmadan tespit ediyor, hızımızı, rakımımızı ölçüyor vs. vs.

Geri