nakil öğrenci

Kodla Büyü
Nakil gelen ve giden öğrencilerle ilgili nasıl bir işlem yapılacak arkadaşlar bende bilmiyorum. Okulumdan 10 yakın 10. sınıf öğrencisi gitti nasıl bir işlem yapacağız ?

arkadaşlar bende nakil gelen öğrencinin tabletini arızaya göndermek istiyorum. pybs sisteminde tableti görmüyor. bilgisi olan var mı?

Ekteki açıklamayı dikkate almamız gerekiyormuş.

Ekli dosyalar

• tablet-nakil.rar
    250.7 KB · Görüntüleme: 162
cimcime80' Alıntı:
TİF kaydı yapan var mı? Bunu da biz mi yapacağız?
Tif kaydı görevli müdür yrd. kimse onun işidir hocam. Ancak, idareyle aranızdaki duruma göre sizin üzerinize yıkılabilir.

zulfikar1985' Alıntı:
cimcime80' Alıntı:
TİF kaydı yapan var mı? Bunu da biz mi yapacağız?
Tif kaydı görevli müdür yrd. kimse onun işidir hocam. Ancak, idareyle aranızdaki duruma göre sizin üzerinize yıkılabilir.

hocam bu TİF denilen kayda tabletler tek tek mi kaydediliyor ve uzun bir işlem mi? nöbetçi veya herhangi bir öğrenciye yaptırsak sıkıntı olur mu?

TİF nedir arkadaşlar nasıl ir işlem yapacağız giden öğrenci ve öğretmenlerle iligi olarak ??

2 hafta önce İlde toplantımız vardı bu soruyu sormuştum. İlçelerden okullara transferinin yapılması gerekmete okulunuza tif üzerinden herhangi bir transfer yapılmamışsa taabletler gözükmüyor zaten. Nakil giden öğrencilerimiz oldu gelenler oldu. bu sistem olmadığı için hala herhangi bir bilgi işlenmedi. sıkıntılı bir sürec. üzerinde durulacağı söylendi ve beklemedeyiz ilçe bize devredecek ben sistemde ambarlar altında fatih oluşturdum ilçe oraya aktarırsa ilgili cihazları demirbaş olarak işleriz gidenide çıkış olarak yaparız ama il ilçelerin işlem yapması gerek önce

Bu işlemler yapıldığı takdirde pybs.eba üzerinde de değişiklik olacak mı?
Bende bulunan bir tablet göndermek istiyorum fakat dönüşü hangi okula olacak merak ediyorum.

steautr' Alıntı:
Bu işlemler yapıldığı takdirde pybs.eba üzerinde de değişiklik olacak mı?
Bende bulunan bir tablet göndermek istiyorum fakat dönüşü hangi okula olacak merak ediyorum.

Hocam tablet tc ile tablet seri no ile işleştirildiğinde pybs sisteminde ortak olarak cıkar sanırım yoksa işler karışık olur.

Geri