N79 mu 5800 mı ?

Kodla Büyü

oshima

Site Gezgini
Arkadslar bir telefon almak istiyorum N79 veya 5800 önerdiler hangisini alacağıma karar veremedim acaba hangisi ? veya başka önereceğiniz bir telefon var mı ? :(

5800 dokunmatik pardon pressmatik bir telefon digeri ise klasik telefon neden karsilastiriyorsunuz...dokunmatik telefon istiyorsaniz 5800 fena diil...ama diger ozellikler bakimindan n79 daha avantajli

5800 kullanıyorum .... Tavsiye ederim... Bence N79 çok da iyi, kullanışlı değil....

5800 tek geçerim..... :+1:

arslan_1905' Alıntı:
n 79 tek kelimeyle süper tavsiye ederim
benimde n79 diyesim var ama araştırmadım.. sadece n79 u benim n73 e benzettiğim için tavsiye ediyorum.. 5800 dokunmatik ekran olduğu için hoşuma gitmiyor..

saraci41' Alıntı:
arslan_1905' Alıntı:
n 79 tek kelimeyle süper tavsiye ederim
benimde n79 diyesim var ama araştırmadım.. sadece n79 u benim n73 e benzettiğim için tavsiye ediyorum.. 5800 dokunmatik ekran olduğu için hoşuma gitmiyor..

bence de ikisi de farklı biri klasik, diğeri dokunmatik, dediğim gibi dokunmatik seviyorsan tavsiye ederim, ama şunu söylim 5800 da her şey gzel ama kamerası o kadar da kaliteli çekim yapmıyor aklında bulunsun, ama GPS kullanacaksan büyük ekranlı 5800 iyi, yo sa N79 da GPS kullanmak o ukacık ekranda ölüm gibi geliyor... Tercih senin :idea:

Geri