N11 ya da hepsiburada indirim kuponu?

Kodla Büyü

btr23

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Elinde n11 ya da hepsiburada indirim kuponu bulunan var mi arkadaşlar (satın) almak istiyorum .
Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar daha önce siteden ücretsiz aldığım kuponların son kullanım tarihleri 11 kasımdı maalesef onları ücretsiz almıştım ücretsiz verdim.

şimdi yaptığım alışverişten

• 20 TL değerindeki kupon 125 TL ve üzeri alışverişlerde,
• 40 TL değerindeki kupon 275 TL ve üzeri alışverişlerde,
• 70 TL değerindeki kupon 600 TL ve üzeri alışverişlerde,
• 100 TL değerindeki kupon 1.500 TL ve üzeri alışverişlerde,
• 150 TL değerindeki kupon 2.500 TL ve üzeri alışverişlerde,

kuponlar kazandım anlaşabilirsek uygun fiyattan kullandırtabilirim yoksa yine kendim kulalnacağım

işine yarayan olursa kullansın arkadaşlar;

Hepsiburada hediye çeki
16.3.2017 00:00 - 19.3.2017 23:59 tarihleri arasında geçerlidir.
Kullanım Koşulları
Çekiniz 250 TL üzerindeki oto lastik alışverişlerinizde geçerlidir. Satıcısı Hepsiburada olmayan siparişlerde kullanılamaz. Her müşteri kampanyadan sadece 1 kez faydalanabilir. Kampanya boyunca oluşabilecek çeklerden sadece 1 tanesini kullanmaya hak kazanacaksınız.

Çek No. NKEA514774

arkadaşlar bende kupon vardı kodunu bi arkadaşa verdim ama arkadaş yükleyemedi. böyle bir kupon yok diye uyarı veriyordu siz nasıl yüklüyorsunuz bir hesaptaki kuponu başka bir hesaba

xxltc' Alıntı:
arkadaşlar bende kupon vardı kodunu bi arkadaşa verdim ama arkadaş yükleyemedi. böyle bir kupon yok diye uyarı veriyordu siz nasıl yüklüyorsunuz bir hesaptaki kuponu başka bir hesaba

Hocam bir hesaptaki kuponu başka bir hesapta kullanamazsınız ama ne alacaksaniz o kupon sahibi hesapla anlasin onun kullanici adoyla istetin genelde internette isler öyle yürüyor.

Elinde hepsiburada Hediye Çeki / Promosyon Kodu olup da kullanamayacak olan varsa paylaşabilirse çok sevinirim.

Geri