n11 kupon paylaşımının riski var mı?

Kodla Büyü

regulus11

Seçkin Üye
Seçkin Üye
n11, gittigidiyor gibi sitelerden, kuponunu başka birine satarak ya da karşılıksız olarak kullandırmak isteyen biri, kullanıcı adı ve şifresini karşı tarafa vererek kendisine ait kuponu başka birine kullandırabiliyor. Ben bu yöntem ile kuponunu paylaşan birinin hesabıyla n11den alışveriş yapmayı düşünüyorum. Riski var mı bu işin? Deneyen oldu mu ?
Kim neden hesabını vererek kuponunu paylaşsın diye insanın aklına gelmiyor değil...

Paylaşımın amacı para kazanmak hocam ücretsiz olarak verse bile kendi hesabına puan ve kupon kazanıyor paylaşan kişi sonuçta alışveriş yapmazsan ne puan kazanırsın ne kupon :)

Sakıncası yok kullanabilirsiniz.

regulus11' Alıntı:
siparişten sonra adres değişikliği arkasında n11 şifre değişikliği ?

Güven meselesi... Siz hesabı aldıgınız kişiye alışverişi yaptıktan sonra hesabı teslim ediyorsunuz O da şifreyi değiştirip kullanmaya devam ediyor. Zaten forum içerisinde sürekli hesap alıp veren kişiler oldugu için kurnazlık yapanlar fazla barınamaz. Bir yapar iki yapar hep çalacak hali yok, çalsa bile çok bişey kazanmaz..

ben hesabı aldıktan sonra karşıdaki sahış şifremi unuttum diyerek şifreyi değiştirebilir.
Ama aklıma takılan siparişten sonra adres değiştirebilip değiştiremediği. Genel olarak satıcılar adres değiştirilmez olarak uyarı yapıyor.
ama sipariş verirken tlf bıraktığımız için belki herhangi bir aksi durumda benim tlfun kayıtlı olması riski biraz azaltır sanırım..

Geri