N11 den hesap satın almak?

Kodla Büyü

tomreader2010

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Arkadaşlar n11 den 500 tl lik bir saat alacağım bazı forum sitelerinde satıyorlar bu hesapları satın almanın bir sakıncası bir dolandırıcılık vs olma ihtimali varmı acaba yabancıyım bu konularada

tomreader2010' Alıntı:
Arkadaşlar n11 den 500 tl lik bir saat alacağım bazı forum sitelerinde satıyorlar bu hesapları satın almanın bir sakıncası bir dolandırıcılık vs olma ihtimali varmı acaba yabancıyım bu konularada
elbette ki dolandırılma riskiniz var. Sonuçta hiç tanımadığınız birinden hesap satın alacaksınız.
Bu tür alış verişlerde satıcının üyelik tarihi, mesaj tarihi, referansları önemli. Bunlara bakarak güvenilir, olup olmadığına bakabilirsiniz. Ancak buna rağmen dolandırılma ihtimaliniz var.
Önce hesap bilgilerini gönderirse, siz, hesabı kontrol ettikten sonra parayı yatıracaksanız sorun olmaz.

n11 den saat alacağım 500 tl ye 2 saat, n11 de bazı üyeliklere tanımlı %20 indirim var bu hesapları satıyorlar benim alışverişimde %20 indirim bana 100 tl indirim sağlıyor vatandaş indirim yüklü hesabı 10-20 tl ye satıyor yani bende 80-90 tl kar etmiş oluyorum, adamın hesabından alışveriş yapmamın bir sakıncası olur mu onu sordum

yakuphan' Alıntı:
tomreader2010' Alıntı:
elbette ki dolandırılma riskiniz var. Sonuçta hiç tanımadığınız birinden hesap satın alacaksınız.
Bu tür alış verişlerde satıcının üyelik tarihi, mesaj tarihi, referansları önemli. Bunlara bakarak güvenilir, olup olmadığına bakabilirsiniz. Ancak buna rağmen dolandırılma ihtimaliniz var.
Önce hesap bilgilerini gönderirse, siz, hesabı kontrol ettikten sonra parayı yatıracaksanız sorun olmaz.
adam parayı alıp hesabı vermeyebilir de, ben hesabı verir alışveriş yaparsam daha sonrası için bir sıkıntı olur mu onu merak ettim

İşimiz gücümüz suistimal, kısa yoldan para kazanma olmuş. Site sana hediye niyetinde indirim uygulamış hemen satıp nasıl kazanırım derdine düşmüş adam. Google Adsense hesabı satmalar vs. bunlar pek doğru şeyler değil gibi.

tomreader2010' Alıntı:
n11 den saat alacağım 500 tl ye 2 saat, n11 de bazı üyeliklere tanımlı %20 indirim var bu hesapları satıyorlar benim alışverişimde %20 indirim bana 100 tl indirim sağlıyor vatandaş indirim yüklü hesabı 10-20 tl ye satıyor yani bende 80-90 tl kar etmiş oluyorum, adamın hesabından alışveriş yapmamın bir sakıncası olur mu onu sordum

%20 yi 40 liradan aşağı bulamazsınız.

wertyu6' Alıntı:
tomreader2010' Alıntı:

hocam fiyatta değilimde güvenlikteyim ben, donanımhaber de 20 tl ye olan hesaplar var

satıcının referans sayısı, üyelik tarihi ve mesaj sayısına göre uygun gördüğünüz birinden alabilirseniz. Sürekli kullanıyorum şimdiye kadar bir olumsuzluk yaşamadım.

http://forum.donanimhaber.com/forumid_8 ... 356/tt.htm

daha yeni jant ve lastikler için 2 adet %25 'lik (250+250 tl'lik) indirim satın aldım. 90+93 tl ödedim. 317 tl net karım oldu.

girdap hocam teşekkürler öncelikler adamın kredi kartı bilgimize yada adres bilgimize ulaşma şansı var mı yada ne bileyim sorunlu bir hesap olup başımıza iş açma olayı olur mu tereddüt ettim

kod tarzı birşey olsa kendi hesabımdan kullanabilsem hiç tereddüt etmeyeceğim ama adamın hesabı olunca tereddütlerim var

tomreader2010' Alıntı:
wertyu6' Alıntı:
tomreader2010' Alıntı:

hocam fiyatta değilimde güvenlikteyim ben, donanımhaber de 20 tl ye olan hesaplar var

tamam hocam 20 liraya %20 linkini sen bana ver ben alayım.

wertyu6' Alıntı:
tomreader2010' Alıntı:
wertyu6' Alıntı:
tomreader2010' Alıntı:

tamam hocam 20 liraya %20 linkini sen bana ver ben alayım.
hesabın parası önemli değil diyorum siz hala hesap parasından bahsediyorsunuz
linkteki hesap %15 ve ücretsiz; http://forum.donanimhaber.com/m_113014114/tm.htm
20 tl ye %20 olan satılmış

tomreader2010' Alıntı:
girdap hocam teşekkürler öncelikler adamın kredi kartı bilgimize yada adres bilgimize ulaşma şansı var mı yada ne bileyim sorunlu bir hesap olup başımıza iş açma olayı olur mu tereddüt ettim

kredi kartı bilgileriniz kayıt edilmiyor. siz karşı tarafa ödeme yaptığınızda size hesaba ait kullanıcı adı ve şifre veriyor. siz hesap bilgilerinizi aldığınızda sisteme giriş yapıp telefon ve şifre değiştirin (ona bile gerek yok, içiniz rahat olsun diye. Zaten sipariş sırasında sizden teslimat ve fatura bilgilerinizi girmenizi istiyor sistem. Oraya yazdığınız bilgilerle satıcı sizinle iletişim kuruyor. Hadi siparişten sonra hesap bilgilerini değiştirip, ürün teslimat adresini kendine yönlendirdi diyelim, bu durumda da hesaba erişim sağlayamayınca satıcı ve banka ile irtibat kurup yine olumsuz bir durumun önüne geçebilirsiniz.)

En olumsuz durumda ancak eleman siparişinizi iptal edebilir. Bu durumda da siparişe ait ödeme yine sizin kartınıza yatar. Eski üyelerden alım yaptıktan sonra bir sorun yaşamazsınız hocam. Rahat olun. Defalarca kullandım, en ufak sorun yaşamadım.

Benim merak ettiğim asıl soru, ben yıllardır özellikle hepsiburada'dan bir dünya alış-veriş yapıyorum en fazla verdiği kod 20 tl. Hesap satın aldığım adamların neredeyse hiç alış-verişi yok ama 250 tl'lik indirim kuponları var. Var bunun bir yolu ama çözemedim bir türlü.

Hocam cok tesekkur ederim detayli anlatim icin, nasil cek elde ettiklerini bende anlamadim millet bu sekilde ev geçindiriyor gibi, acayip bi piyasasi var :))

Girdap hocam n11 de gunluk hediye ceki veriyor 31 aralika kadar 2 gundur 9 da bilgisayar basindayim surekli sayfa yeniledim ama saniyeler icinde bitiyor ve alamadim 2 gundur, millet nasil aliyor anlamadim o cekleri, o kadar satan var ki

alan kişi farklı bir ildeyse almayın, sonuçta parayı aldıktan sonra adresi bile değiştirebilir. sız mağdur olursunuz.

Geri