Nöbet Ücreti

Kodla Büyü

blueand

Aktif Üye
BTR 'yim. Yüzyüze eğitim sürecinde (Kasımın ilk iki haftası) nöbet tuttum, okulumda Eba destek noktası değil.
Okul müdürüm 6 ana branş öğretmenine nöbet ödüyoruz dedi.
Bu doğru mudur?
Nöbet ücreti alamıyor muyum?????

Nöbet tuttuysanız alırsınız hocam ,öyle şey mi olur. Resmi yazı vs bilmiyorum ama yönetmeliğe göre fiili olarak nöbet görevini yapan öğretmen ücretini alır. İtirazınızı iletin,gerekirse dilekçe yazın,yönetmeliğe vurgu yapın.

BTR 'yim. Yüzyüze eğitim sürecinde (Kasımın ilk iki haftası) nöbet tuttum, okulumda Eba destek noktası değil.
Bu doğru mudur?
Madem ücret vermeyecek müdürünüz neden nöbet vermiş size. Şikayet edin.

Bu doğru mudur?
6 ana branş dışındakiler nöbet tutmayacak diye bir yazı mı göndermiş bakanlık? Diyelim ki gönderdi ama geç gönderdi, geç gönderdiği tarihte ilgili öğretmenlere nöbet vermem, ama öncesinde veririm, idarecilik kanun yönetmelik bilmek, öğretmeni küstürmemekle olur. Boşuna liyakat liyakat denilmiyor. Ama öncesindeki idarecileri de biliyoruz ya bilgisayarı sadece kağıt oyunu olarak kullanabilen, e-okul, mebbis bilmeyen ve öğrenmek de istemeyen.

Okula gittiyseniz ve nöbet tuttuysanız vede nöbet defterinde imzanız varsa, nöbet defterinin de fotoğrafını çekip çıktısını alın. Dilekçe yazarak ekine de nöbet defteri çıktısını ekleyin ve nöbet ücretinizi isteyin. Vermezse ilçeye yazın. İlçeye yazarkende idareden dilekçe ile istediğinizi ve vermediğini belirtip idare hakkında şikayetçi olmayıda unutmayın.

BTR nin nöbet tutabilir resmi yazısı ile dilekçe verin mecbur ödeyecek Google a yazın BTR nöbet resmi yazı diye verin dilekçeyi tamam

Sadece dyk varsa dykda gorevli olanlara odenir ama yüzyüze eğitim vardı, dyk değildi. Odenir

Geri