mustek bearpaw marka tarayıcı fotoğrafları göstermiyor!

Kodla Büyü

merfi

Site Gezgini
arkadaşlar bt sınıfında mustek bearpaw diye bir tarayıcı war..Pc tarayıcıyı gördü, bu kısma kadar sorun yok.. fotoğrafı tarattım, burda da bir sorun yok..
fakat fotoğrafın kendisi görünmüyor bilgisayarda, kaydediyor resimlerim kısmına ama fotoğraf uzun uzun renkli renkli çizgiler halinde görünüyor ekranda..acaba neden kaynaklanıyor olabilir bu sorun?

hocam denedim..fakar driver not found diyo..bir işe yaramadı yani..ayrıca tarayıcının driver ı yüklü bilgisayarımda..driver dan kaynaklandığını düşünmüyorum..yine de tşk.ler=(

arkadaşlarr.. yok mu sebebini bilen ya da tahminde bulunacak olan? driver ı yüklü, bağlantılarında sorun olmayan bir tarayıcı fotoğrafları neden göstermez yaa=( çıldırıcaammm!!

aynı marka ile benimde başım derttte bende win 7 sürücüsünü bulamadım elinizde varssa gönderirimisiniz

Film tarama özelliği varsa, foto değil, film tarama etkin gibi geldi bana.

film tarama özelliği gibi bişey bulamadım hocam ya.. nerden değiştiricem o ayarı??

Tarama sırasında ekranda gösterilen önizleme de aynı şekilde çizgilerden mi oluşuyor yoksa sadece kaydettiğiniz resim mi?

Geri