Mustafa Dönmez'in mail adresi

Kodla Büyü
personel.meb te bu adamın başka bir yazısı daha var oraya eklemiş mailini

ne çektin be Mustafa :puhaha:
bugüne kadarki tüm sıkıntıların acısını adamdan çıkartık oda kaşındı tabi:)

Adama bu yazıyı gönderdim ama e-posta adresi yanlış diye hata mesajı aldım.

"Sanayi çağına döndük siz daha dönemediniz. Teknoloji çağına döndük siz dönmez oldunuz. Bilgi çağına dönmek için bilişim dersi ve öğretmenine ihtiyaç var. Biz bu çağıda elimizden kaçırmak istemiyoruz yoksa almanya yapar biz bakar oluruz. Şimdi sanayi çağında geri kaldık diye almanya araba yapıyor biz bakıyoruz. Amerika yazılım yapıyor biz bakıyoruz.

Dünyanın en zengin insanları internet devleri olduğunu bilmiyorsanız neden yazı yazıyorsunuz?

Allah bilir siz bu yazıları teknolojiyi kullanarak bilgisayarda yazıyorsunuz.

Teknolojinin gücünü daha anlayamamışsınız ki teknolojiye yazınızda bu kadar önem verdiğiniz görünüyor.

Size söz veriyorum yeni bir çağ atlayacağımız zaman sizin bu çağa alınmamanız için elimden geleni yapacağım. Küflü kafalar bu gençlere yol gösteremez."

boss2' Alıntı:
Adama bu yazıyı gönderdim ama e-posta adresi yanlış diye hata mesajı aldım.

"Sanayi çağına döndük siz daha dönemediniz. Teknoloji çağına döndük siz dönmez oldunuz. Bilgi çağına dönmek için bilişim dersi ve öğretmenine ihtiyaç var. Biz bu çağıda elimizden kaçırmak istemiyoruz yoksa almanya yapar biz bakar oluruz. Şimdi sanayi çağında geri kaldık diye almanya araba yapıyor biz bakıyoruz. Amerika yazılım yapıyor biz bakıyoruz.

Dünyanın en zengin insanları internet devleri olduğunu bilmiyorsanız neden yazı yazıyorsunuz?

Allah bilir siz bu yazıları teknolojiyi kullanarak bilgisayarda yazıyorsunuz.

Teknolojinin gücünü daha anlayamamışsınız ki teknolojiye yazınızda bu kadar önem verdiğiniz görünüyor.

Size söz veriyorum yeni bir çağ atlayacağımız zaman sizin bu çağa alınmamanız için elimden geleni yapacağım. Küflü kafalar bu gençlere yol gösteremez."
:+1: Keşke ulaşabilseydi mailiniz. Hocam elinize dilinize sağlık...

İletişim bilgisi bile yalan bir insanmış. Böyle saçma insanlar, eğitime yorum yapar oldular. Mail kutusu bulunamadı şeklinde bir hata alıyorum, e-posta gitmiyor.

Geri