Mustafa İlkhan Görevden Alınmış - Bilgisi Olan?

Kodla Büyü
aynenbadi' Alıntı:
avgadı' Alıntı:
aynenbadi' Alıntı:
Dialogcuların tamamını görevden almaları lazım

tabi meydan da at koşturun rahat rahat
Allah a şükür müslümanım..
cemaattede 2-3 sene kaldım ve zamanında çıktığım için çok şükür..neden mi?
bu ülkede imam hatipler kapatıldığında kapatana hangi zihniyet oy verdi aceba?
başörtüsü yasaklandığında derse girmeyen öğrencileri yarıyolda bırakıp ilk derslere giren kişiler hangi cemaate mensuptular aceba?
2010 yılında kpss sorularını hangi cemaat el altından ele geçirdi aceba?
çok geçmedi 2 yıl sonra sene 2012 öss sınavı gene bi cemaatin parmağı var hangisi aceba?
polislik komiserlik sınavlarını hatırlayın,o soruları kimler cemaat evlerine sızdırdı?
ılımlı islem diyerek insanları gerçek islamdan uzaklaştıran cemat hangi cemaat aceba?
esnafı zorla gazete dergi aboneliği yaparak haraca bağlayan cemaat hangisi?
bir öğrenci evine sırf tirajı artsın diye 4-5 tane gazete sokan gaspcılar kimler?
bunlar saymakla bitmezzzzz...en önemliside:
Hristiyanlrda cennete girecekler diyen hangi cemaat ve cemaat lideri aceba?ve kanallarından bu misyonerliği dizilerinde ve diğer programlarında yayarak gencecik beyinleri sulandıran DİALOGCU cemaati çok merak ediyorum.KİM?

cennet cehennem Allahın bileceği birşey
senmi bilecen

Eğer yukarıda saydıklarının bir tanesi bile gerçekte yoksa Allah Affetsin İftira Zina kadar kötü vbir günahtı hani

whitetiger0006' Alıntı:
avgadı' Alıntı:
whitetiger0006' Alıntı:
Olaylar çok ilginç olaylar ama sonuçta ülkemiz içim hayırlı olacağını düşünüyorum. Bu ülkede bir takım CAMİA 'lara çok fazla imtiyaz tanınmıştı. Devletimiz sonunda yaptığının geçte olsa hata olduğunu anladı. Ben burda hükümeti savunmuyorum ama iktidara kim gelirse gelsin ister chp ister mhp şunu asla unutmasın CAMİA türü oluşumlar herkes için her vatandaş için her birey için TEHLİKELİ'dir. Bunu Türkiye halkı defalarca görmüştür. Kime karşıysalar anında organize bir şekilde ayağını kaydırmaya çalışmışlardır. En kötüsüde bunu dinimizi sömürerek samimi bir çok müslümanı sömürerek yapmaları. İnanıyorum ki bu olanlar inşallah ülkemiz için devletimiz için çok hayırlı olacak...

bilmeden konuşmak zan la konuşmak sizce doğrumu
Camia dediğiniz eğer sizin dediklerinizden birini bile yapmadıysalar haklarını ödemek güç olmayacakmı

Söylediklerim tamamen şahsi düşüncelerim. Doğru yada yanlış. Günahıda bana sevabıda bana. SAYGILAR...

bütün sorumluluk Benim diyerek hedef gösterip bir gurubu kötülemek tehlikeli demek doğrumu
aynı şey sana yapılsa günahı onlaarın banane diyebilecenmi yoksa .. saygılar

easytr' Alıntı:
@avgadı foruma çok yakın zamanda üye olmuşsun, yazdıklarının içinde tehditte var şantajda iftirada. onun için seni hiç kaale almıyorum. söylediklerinide senden başka inananda yok.artık mide bulandırıyor bu tür yorumlar

ne o sen çömezsin yorum yazamazsın ayakları
nolur kaale al diye yalvarmamı bekleme
şantaj tehdit onlar senin lügate çok sanırım
nereye kullanacağını bilmiyorsun

bir insan içinde bulunduğu cemaat oluşum ne derseniz deyin iyi araştırmalı, neye hizmet ediyor kime hizmet ediyor iyice öğrenmeli. cemaatin içinde benim de bildiğim gerçekten Allah rızası için çalışan hizmet eden çok iyi kişiler var. fakat onların yanlışı şu neye hizmet ettiklerinden habersizler. iyi niyetle hizmet ediyorlar. Cemaatin içinde olan arkadaşlar lütfen nasıl bir oluşum içinde olduğunuzu araştırın. size sunulan bilgilerle yetinmeyin. cemaatin yaptığı yanlış şeyler nedeniyle siz iyi niyetle çalışıyor olsanız da karalanabilirsiniz.

bazı insanları çalıştıkları mevkiye birileri getirmiştir. gerçekten inançlı bir insan bu tür yollara başvurmaz. çünkü bu başkasının hakkını gaspetmektir. bu söylediğim sadece cemaate yönelik değil. genel bir düşünce. yapılan görevden almalara gelince; seni oraya getiren güç durum değişince görevden almıştır bu kadar basit. bir insan adam gibi adam olabilir, insanlarla ilişkisi iyi olabilir ama oraya hakkıyla gelmediyse bunların bence bir önemi yoktur. Ben her zaman Allah'ın adaletine güvenirim. bir şekilde haksızlık yapan kişi varsa değişik şekillerde cezalandırılır...

avgadı' Alıntı:
aynenbadi' Alıntı:
avgadı' Alıntı:
aynenbadi' Alıntı:

başörtüsü yasaklandığında derse girmeyen öğrencileri yarıyolda bırakıp ilk derslere giren kişiler hangi cemaate mensuptular aceba?
çok geçmedi 2 yıl sonra sene 2012 öss sınavı gene bi cemaatin parmağı var hangisi aceba?
polislik komiserlik sınavlarını hatırlayın,o soruları kimler cemaat evlerine sızdırdı?
ılımlı islem diyerek insanları gerçek islamdan uzaklaştıran cemat hangi cemaat aceba?
bir öğrenci evine sırf tirajı artsın diye 4-5 tane gazete sokan gaspcılar kimler?
Hristiyanlrda cennete girecekler diyen hangi cemaat ve cemaat lideri aceba?ve kanallarından bu misyonerliği dizilerinde ve diğer programlarında yayarak gencecik beyinleri sulandıran DİALOGCU cemaati çok merak ediyorum.KİM?

senmi bilecen

Eğer yukarıda saydıklarının bir tanesi bile gerçekte yoksa Allah Affetsin İftira Zina kadar kötü vbir günahtı hani
şuanda bir hristiyan cennete girecek diyorsa o dinden çıkmış demektir,bu "buhari" hadislerde ve ayetlerde açık açık yazıyor,istediği kadar iyi olsun kalbi temiz olsun müslüman olarak ölmediyse cennetre giremezz,bırakın artık beyin yıkama işlerini milletin kanını emmeyi bırakın artık...
gelelim diğer saydıklarıma,hepsinin doğru olduğuna emin olabilirsin,bazılarına şahit bile oldum..
şakirtlerin evlerinde kalırken bi baktım abinin elinde fotokobi var,neymiş "polislik sınavı için bu sorulara çalışmamız yeterliymiş" bu evlere bu soruları kim servis etti?

aynenbadi' Alıntı:
avgadı' Alıntı:
aynenbadi' Alıntı:
avgadı' Alıntı:
aynenbadi' Alıntı:

senmi bilecen

şuanda bir hristiyan cennete girecek diyorsa o dinden çıkmış demektir,bu "buhari" hadislerde ve ayetlerde açık açık yazıyor,istediği kadar iyi olsun kalbi temiz olsun müslüman olarak ölmediyse cennetre giremezz,bırakın artık beyin yıkama işlerini milletin kanını emmeyi bırakın artık...
gelelim diğer saydıklarıma,hepsinin doğru olduğuna emin olabilirsin,bazılarına şahit bile oldum..
şakirtlerin evlerinde kalırken bi baktım abinin elinde fotokobi var,neymiş "polislik sınavı için bu sorulara çalışmamız yeterliymiş" bu evlere bu soruları kim servis etti?

1.buhari hadislerini ve ayetleri numaralarıyla yazsana buraya merak ediyorum.
2 kalbi temiiz planlar cennete girer diye bir şey söyleyen yok bu senin uydurman . iman için adamın kalbine giripte baktınmı?
3. beyin yıkama nedir? beyin yıkama Allahı ve Rasulunu anlatmaksa ... dediklerine dikkat et
4 kan emme ye gelince milletin sırtına veya devletin sırtına kambur olmuşmu bu insanlar
5. sorulara gelince ozaman niye çıkıp dillendirmedin de şimdi konuşuyon ZAMANLAMA ÇOK DİKKAT ÇEKİCİ hak her yerde ve zaman da haktır.

1-“Doğrusu Allah katında din ancak İslâm’dır” (Âl-i İmran suresi, 19)-“Kim, İslâm’dan başka bir din ararsa, o kimseden bu din asla kabul edilmez ve o, âhirette kaybedenlerden olur.” (Âl-i İmran suresi, 85)“Muhammed’in canı, (kudret) elinde olan Zât’a yemin olsun ki; bu ümmetten Yahudi veya Hıristiyan herhangi bir kimse beni duyar da, sonra benimle gönderilen dine inanmadan ölürse, mutlaka cehennem ashâbından olur!” (Müslim, İman: 70, no:153)”........vb

2-bunu sizin cemaat liderlerinizden çok duyduk,tv kanallarınızdaki dizilerden çok duyduk,açık açık ne olursa olsun iyi bir insansa cennete soktunuz kafirleri..adam hristiyanım diyorsa kalbine girmeye gerek var mı?

3-beyin yıkamayı sana söylüyüm ben hizmet kisvesi altında evlerdeki öğrencilernize kendi kitaplarınızı okutmak,zoraki tatillerde öğrencileri evlerinden aillerinden uzaklaştırmak,zoraki esnafı öğrenciyi gazete dergi abonesi yapmak,zoraki stv nin saçma dizilerini izlettitip başka kanalları açtırmamak,esnafı burs haracına bağlamak,bu haraçlarla güzel geziler ayarlayıp yiyip içmek..keşke dediğin gibi cemat adına yakışanı yapsada dünyalık işlerle bu kadar uğraşacağına bana Allah ve Resulunu anlatsa..

4-kan emme meselesini 3.maddede yazdım..
5-soruları ben zamanın da da sordum o yüzden çıktım içlerinden,aklıma takılan tüm soruları sizin bölge abinizede sordum merak etmeeee,hem aynı cevapları aldım.
para=menfaat=cemaat
bu üçlü denkleminin olduğu bir cemaatte ben durmam kardeşim,sen hizmetine devam etttt

easytr' Alıntı:
bozdagli' Alıntı:
easytr' Alıntı:
bozdagli' Alıntı:
belgeler ve mahkeme sonuçları var ortada ama siz hükmü vermişsiniz. ben cemaatin her yaptığı doğru demiyorum mutlaka yanlışları da vardır. Ama yapılan bir çok güzel şeyi görmezden gelerek grubu toptan günah keçisi ilan etmek etmek insafsızlıktır. Sepetteki elmanın biri çürük diye tüm sepet çöpe atılmaz.

Kpss Sorularını CEMAAT Çaldı Diyenler İzlesin.
http://www.youtube.com/watch?v=3WkaGhu-9Zo

Polis Okulu Sınav Soruları Cemaate Verildi Diyenlere
http://www.youtube.com/watch?v=vVZdVFgK7To

hocam bende bişey var sandım linklere tıkladım. bir zamanlar bizimde inandığımız açıklamalardı bunlar. :puhaha: 17 aralık operasyonunuda zaten türk eğitim senliler yaptı. Allah aşkına hocam sen torpillemi öğretmen oldun. sorgulama, anlama yetin hiç yok

Ben senin öğretmen olduğundan bile şüphe etmeye başladım. Asıl sen sorgulama ve muhakeme yeteneğini yitirmişsin. Taraftarlık gözlerini kör etmiş, kulaklarını sağır. Bir Türk eğitim senli hata yaptı diye tüm sendikayı karalamam. Aynı şekilde hükümetin yaptığı yanlışlara bakarak doğru yaptığı şeyleri inkar etmem. Ama yolsuzluk iddialarına karşı hükümetin yaptığının savunulacak bir tarafı yok. yolsuzlukla mücadele yerine yolsuzluğu ortaya çıkaranlarla mücadele ediyorlar. Masum binlerce insanı görevlerinden alıyorlar ve hatta bazılarının ekmeğiyle oynuyorlar. Altın madenlerini kapatarak ekonomiyi kendileri baltalıyorlar. Her neyse uzatmayayım. nasıl olsa anlamayacaksın.

hala yolsuzluk diyor ya. sana tek şey söylüyorum. okuduğun gazetede köşe yazısı yazan yıllardır bu camianın basın sözcüsü konumunda olan hüseyin gülerce "başbakana yapılanları hazmedemiyorum" sözünü söyledi. bu işin darbe olduğunu açık açık söyledi. sen hala şundan bundan bahsediyorsun. sevdiğin değer verdiğin birinin sözünü bile yorumlayamayacaksın, yada işine gelmeyecek sonra bana terane anlatcaksın. geç hocam bunları geç. senin dünya gözünde kalp gözünde kapalı malesef.
Allah aşkına başbakanın kendisi "yolsuzluk yok" diyebildi mi? komplo dedi dış güçler dedi vs. Deniz Baykal da kaset görüntülerini reddetmedi, komplo demişti. Başbakan bakanları istifa ettirince ne dedi? "Aramızdaki kötüleri ayıkladık" dedi. istifa ettirilen bakan ne dedi? "ne yaptıysam başbakanın talimatıyla yaptım. kendisi istifa etsin" dedi. ortada yapılan yanlışlar varmış demek ki. birileri de gün gelir karşına çıkartır böyle işte. Cemaatin de Hüseyin Gülerce'nin de demek istediği nedir "operasyonu biz yapmadık".

Paralel Devlete İnanmıyorum
http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/25520849.asp

Al Hüseyin Gülerce'nin son yazısı: Paralel Gönüllüler
http://www.zaman.com.tr/huseyin-gulerce ... 92513.html

aynenbadi' Alıntı:
1-“Doğrusu Allah katında din ancak İslâm’dır” (Âl-i İmran suresi, 19)-“Kim, İslâm’dan başka bir din ararsa, o kimseden bu din asla kabul edilmez ve o, âhirette kaybedenlerden olur.” (Âl-i İmran suresi, 85)“Muhammed’in canı, (kudret) elinde olan Zât’a yemin olsun ki; bu ümmetten Yahudi veya Hıristiyan herhangi bir kimse beni duyar da, sonra benimle gönderilen dine inanmadan ölürse, mutlaka cehennem ashâbından olur!” (Müslim, İman: 70, no:153)”........vb
Bu ne demek eğer yahudi veye hristiyana Kuran Mesajı ulaşmamışsa, ve kendi dininin gereklerini yerine getiriyorsa elbette cennete girer. Ancak Kuran kendisine ulaşıp Hz. Muhammed'in mesajını görmezden gelmişse o zaman kafir olur. bu sadece hristiyanlar için değil, kendine müslümanım diyenler için de geçerlidir.
Herkese hayırlı Cumalar.

aynenbadi' Alıntı:

2-bunu sizin cemaat liderlerinizden çok duyduk,tv kanallarınızdaki dizilerden çok duyduk,açık açık ne olursa olsun iyi bir insansa cennete soktunuz kafirleri..adam hristiyanım diyorsa kalbine girmeye gerek var mı?

3-beyin yıkamayı sana söylüyüm ben hizmet kisvesi altında evlerdeki öğrencilernize kendi kitaplarınızı okutmak,zoraki tatillerde öğrencileri evlerinden aillerinden uzaklaştırmak,zoraki esnafı öğrenciyi gazete dergi abonesi yapmak,zoraki stv nin saçma dizilerini izlettitip başka kanalları açtırmamak,esnafı burs haracına bağlamak,bu haraçlarla güzel geziler ayarlayıp yiyip içmek..keşke dediğin gibi cemat adına yakışanı yapsada dünyalık işlerle bu kadar uğraşacağına bana Allah ve Resulunu anlatsa..

4-kan emme meselesini 3.maddede yazdım..
5-soruları ben zamanın da da sordum o yüzden çıktım içlerinden,aklıma takılan tüm soruları sizin bölge abinizede sordum merak etmeeee,hem aynı cevapları aldım.
para=menfaat=cemaat
bu üçlü denkleminin olduğu bir cemaatte ben durmam kardeşim,sen hizmetine devam etttt

Camia fanatiklerinin Küfür, Hakaret, İftira, Yalan, Ukala ve Saldırganlıkları.. herkes ne olduklarını görüyor!
Maskelerini çıkardılar, rol yapmıyorlar artık. Oldukları gibiler.

Milleti saf-salak yerine koymaya devam etsinler...
Millet, cemaatin medyası sayesinde anlayacağını çoktan anladı...
Ağrı Dağındaki çoban bile anladı.
Anlamayan bir sen kaldın arkadaş! Senide yüreğim anlıyor!

"Bu sarık ancak bu baş ile çıkar." diyen Bediüzzaman Said Nursi ile,
"Başörtüsü Furuattır." diyen PERUKÇULAR bir olabilir mi?

CHP'ye Beddua etmeyip, "belki %5 dinsiz zındıka var gerisi masumdur hidayetlerine dua ederim." diyen
Bediüzzaman Said Nursi ile, BEDDUACILAR bir olabilir mi?

Peygambere Hakarete destek olurlar.
İsraile-mavi marmarada- destek olurlar.
Ateist'im diyene destek olurlar.
Dini Cemaat değiliz diyene destek olurlar.
"Kafirleri dost edinmeyin." emrine rağmen,
Dinlerarası diyolog ihanetini yaparlar.
Sonra da "Bizim tek Rabbimiz var"!

Cemaatte, her şey gizemli, mütevatir.
Mensuplarının algıları dilden dile dolanan Rüyalar ile şekilleniyor..
Çünkü uykudalar ve uyanamıyorlar. Uyansalar "rüya" bitecek.

Dönüp baksalar görecekler ki; yanlarında içeride, Kemalist, Faşistler dışarıda ABD ve İsrail var.

Bir tane dindar müslüman ya da cemaat yanlarında mı?

Camia'yı yok eden şey; Riya, Kibir, Gurur, Dünyaperestlik, Maddiyatçılık ve Dindarlara Müslümanlara olan ihanet ve kalleşlikleri oldu.! Risale-i Nurlarda 5. desiseyi şeytaniye bahsinde anlatılanlar tam bunlara uyar.

Solcu-sağcı, milliyetçi-muhafazakar, dindar-laik tüm fraksiyonların gözünde, "Güvenilmez"liği tescillenen camiayla,
bundan sonra kim iş-işbirliği yapmak ister? Hiç kimse!

Bundan sonra varlığını nasıl devam ettirecekler? Operasyon bitince kullananlar çöpe atacak bunları.

Şimdi "TEDBİR" telaşına düşmüşler. Tedbir, "takdir"i bozar mı? Hayır!

Boşuna söylemiyoruz: "cemaat, gemileri denizin ortasında yaktı." diye.

Filmin sonu:
"Görevimiz Tehlike" filminden : "Bu disk(cemaat)...... süre içinde kendi kendini yok edecektir!"

"Anlayana sivri sinek saz, Anlamayana davul zurna az."

by_kurt her türlü pisliği ahlaksızlığı yolsuzluğu senin adamlar yapıyor ama hala kemalistlere laf atıyorsun. Bi gidin ya. Biriniz kara diğeriniz ondan kara sadece tek farkınız bu cemaatten

Geri